Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

bot tamiri yardım

beyhan

Aktif Üye
Adı
beyhan karaca
arkadaşlar delinmiş bir kurtarma botu var delikleri nasıl tamir ederim yada tamir ettirebileceğimiz biyer varmı

fenerli

Aktif Üye
Adı
Cüneyt yetgin
Orka bot a ben tamr ettrmştm.

Volkan

Daimi Üye
Adı
Volkan
lastik tamamı lastik delikleri bulamadık sürekli iniyor
Delikleri bulmak için sabunlu su kullanabilirsiniz. Delik olan yerlerde kabarcıklar olacaktır.

Delikleri bulduktan sonra özel yapıştırıcısı, yama için kullanılacak lastik malzeme ve mengene ile kendiniz de yapabilirsiniz.

Bursa'da bu malzemeleri bulup bulamayacağınızı bilmiyorum. İnternette yama kitleri mevcut. O da olmazsa kunduracı vs. gibi farklı yerlerden yararlanabilirsiniz.

beyhan

Aktif Üye
Adı
beyhan karaca
Delikleri bulmak için sabunlu su kullanabilirsiniz. Delik olan yerlerde kabarcıklar olacaktır.

Delikleri bulduktan sonra özel yapıştırıcısı, yama için kullanılacak lastik malzeme ve mengene ile kendiniz de yapabilirsiniz.

Bursa'da bu malzemeleri bulup bulamayacağınızı bilmiyorum. İnternette yama kitleri mevcut. O da olmazsa kunduracı vs. gibi farklı yerlerden yararlanabilirsiniz.
kompresör ile şişirdik sabunu fırçayla sürdük iki delik yaptık ama hala iniyo başka bulamadık yani işin içinden çıkamadık ilginize teşekkür ederim bi yol bulcaz herhalde

Volkan

Daimi Üye
Adı
Volkan
kompresör ile şişirdik sabunu fırçayla sürdük iki delik yaptık ama hala iniyo başka bulamadık yani işin içinden çıkamadık ilginize teşekkür ederim bi yol bulcaz herhalde
Botun üzerindeki bağlantı yerlerine de bir bakın. Ayrıca sübaplardan kaçırıyor olabilir.

beyhan

Aktif Üye
Adı
beyhan karaca
sağ ol volkan didik didik arama yapıcaz belki cözeriz sağol

beyhan

Aktif Üye
Adı
beyhan karaca
sağ ol volkan didik didik arama yapıcaz belki cözeriz

akya_17

Yeni Üye