Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bu Balık Hangi Balık ?

Adı
Alperen Can Yıldırım
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Çok garip bu balıklar araştırdığıma göre yırtıcıymış ama bugün yeni mısır takıyim diye çekiyodum oltamı birden geldi kaptı küçük şey yarın bi mepsle deneyeceğim bakalım bi verim almayadabilirim daha büyüklerine hiç rastlamadım bu balıkların göletimde.Bide bu Bauer Zinc 6 cm 14 gr Vibrasyon Yem Fiyatları ve Özellikleri sahte yemi başka temin edeceğim biryer yokmu sakaryada olması şartıyla ?

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben bunu sana örnek olarak verdim bir çok markada var bu vibrasyon yemler av bayilerinde mutlaka vardır , yemli avlanacaksan en güzel solucan ile tutarsın bu balığı.

M. Taha D.

Daimi Üye
O gölete geçmiş olsun sazan vs hiçbir şey bırakmaz.. Perch ve turna istilacı bir yırtıcı türdür..

roxy

Aktif Üye
Adı
batuhan candan
Namı değer perch, avlaması zevklidir, vibrasyon ve meps iyi çalışır, ama içine girdiği suda çeşitliliğe zarar verir.

Adı
Alperen Can Yıldırım
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bugün gidebildim 2 gündür sıkıntılar falan vardı normal şamandırayla başladım saat 8.30 gibi çıkardım 20 dakikada 3 küçük balık aldım o mepsle güzel bir avdı ama ot çok fazla olduğu için hissi iyi alamadım :/

Son düzenleme: