Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bu balık nedir

ZarganX

Yeni Üye
Adı
Mirza
Pis bulanık suda tutulmuş(geri salınmış) sazana benzer fakat benzerine daha önce rastlanmamış bu balık tam olarak nedir acaba?

ZarganX

Yeni Üye
Adı
Mirza
Bu arada bizim burada bu tarz adi avcılar ağlar suda kırılınca çıkarmaya çaba harcamamakta iş başa düşmektedir . çok ağdan balık kurtardım fakat bu bi tuhaftı.

ZheeShorn

Aktif Üye
Adı
Mert Emre M.
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kasnaya benziyor ama kuyruğu kırmızı hmm...

ibrahim1903

Aktif Üye
Adı
ibrahim
Kan Grubu
B Rh Negatif
balığın türünün ne olduğunu bilmiyorum ama bazen avlakta böyle değişik türler çıkınca salmaktansa en yakın tarım il müdürlüğüne veya su işleriyle ilgili fakültelere ve devlet kurumlarına götürmek bence daha doğru karar. umarım istilacı bir tür değildir

sessizdenizci

Daimi Üye
balığın türünün ne olduğunu bilmiyorum ama bazen avlakta böyle değişik türler çıkınca salmaktansa en yakın tarım il müdürlüğüne veya su işleriyle ilgili fakültelere ve devlet kurumlarına götürmek bence daha doğru karar. umarım istilacı bir tür değildir
Ben buna katılmıyorum. Eğer istilacı bir tür ise zaten almış başını gitmiştir. Yani 1 taneyi salmamakla bir şeyi değiştiremezsiniz. Ama türü tükenmeye yüz tutmuş bir tür ise o bir tane çok değerlidir. Dolayısı ile türünü bilmediğin balığı salmak bana göre en iyisidir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Atila KÖKSAL

Aktif Üye
Adı
Atila
Kan Grubu
A Rh Negatif
Balık ağda kaldığından dolayı deforme olmuş, ondan bu şekilde renk değişimi meydana gelmiş. Bu balık Kasna (Tatlı Su Kefali)