Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bu basit düğümü nasıl yapabilirim?

Erke

Yeni Üye
Adı
Erke
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Normalde spinle uğraştığım için klips ve FG dışında düğüm bilmiyorum haliyle acılar içindeyim 😅
Söz konusu düğüm bu yapılışını anlatabilir veya düğümün adını söylerseniz ben arayıp bulabilirim.
İstediğim şey tek bir noktadan çıkan 3 kanca.
1720420493640.png

OmerAydın

Daimi Üye
Adı
Ömer Aydın
Geçenlerde çoklu sokar tutmak için bir videoda gördüm sanırım bunu :)
Ana beden üstüne 3 tane köstek bağlamış gibi duruyor tam resimden çözemedim ben böyle bir takım bağlayacak olsam ana beden sonuna 1 iğne istediğim hizada da arka arkaya 2 köstek yapardım.

Mustafaalmış

Aktif Üye
Adı
Mustafa Almış
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hocam selamlar,
20-30 cm misinanın her iki ucuna iğneleri bağla. Sonra ana bedene de iğneyi bağla. Ana bedeni düğüm yap ama kapatma, içinden 2 ucu iğneli kısa misinayı geçir. Oranla ve 2 ucu iğneli olan misinayı üstüne düğümle, ana bedeni çek. Hazır :)
Karışık anlatmış olabilirim ama mantık böyle. Bu arada 1-2kg lık balık denk gelirse ana beden düğümlü olduğu için dayanmayabilir

Erke

Yeni Üye
Adı
Erke
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Güzel anlatmışsınız bağ sağlam takım da güzel ama ben yemli balıkçısı değilmişim onu anladım son 2 avdır hayatımda ilk kez balıkta sıkıldım 😅
At-çek devam bir gün 2.oltayı alırsam tekrar denerim.