Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu kadarına da Pesss Doğrusu !!!

Konu, 'Jandarma ve Sahil Güvenlik İhbar Hatları' kısmında Ersin tarafından paylaşıldı.

1. doğan

doğan Üye

şunuda söylemeden geçemedim iki meşaj olacak özür dilerim tırıvırı malum av bayileri satar bende bir av bayisiyim ve çorum tarım il müdürlüğü olsun ersin bey olsun çok iyi bilirler ki benim anti trıvırı olduğumu göllerimiz ırmaklarımız bunlarla dolu hadi ağ bir süre sonra çürüyebiliyor ama bu illet için bu durum hiçde böyle değil. kendimde balığa gittiğim için çorum ve çevresindeki bütün sular hakkında dolaylı olarak bilgim var hangisi serbest hangisi kooperatif çok iyi biliyorum müşteri geliyor ağ soruyor var mı var nerede kullanacaksınız? ırmakda kusurabakmayın veremem nerede kullanacaksınız falanca gölette orada kooperatif yok kusurabakmayın nerede kullanacaksınız şu barajda kooperatife üye olduğunuza dair bi belgele görebilirmiyim yok bende belge kusurabakmayın. bunu ben diyebiliyorum ama diğer arkadaşlar hatta türkiyede sayılıdır gelen hazır paraya yok diyen bayi neden bukadar aç gözlülük yapılır anlayamadım. hadi ben böyle yapıyorum diyer bayide benim gibi yapıyor peki diğerleri? ben bu sulardan evime ekmek parası götürüyorum yarın götürememeyi neden göz önüne alayım?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. alpperr

alpperr Üye

Bu tarz kontroller tüm bölgelerimizde düzenli olarak yapılabilse keşke... denizlerimizdede dahil...

4. kop49

kop49 Yeni Üye

yukarıda gördüğüm kareleri ibretle izledim.yazık çok yazık. bizim insanlarımız yasaklar delinmek içindir felsefesi ile hareket etmekteler.ALLAH devletimize zaval vermesin.yoksa halimiz perişan.yasak bölgelerde ağla balık tutmak yada avlanmak hiçte takdire şayan bir şey değildir.yasaklara uymamız gerktiğini düşünüyorum.bu yukarıda gördüğümüz kareleri nefretle kınıyorum.amatör balıkçılık ruhuna balta vurulmakta biz amatör balıkçılar bu doğa tacirleri yüzünden baraj ve göllerde balık tutamıyoruz.

5. lüfercan

lüfercan Aktif Üye

Aynı facia Yenikapı Mendireğinde de var ancak dalgıç arkadaşlar ağın çok büyük olduğunu söylüyorlar.Keşke böyle bir çalışma burada da yapılabilinse.

Bu temizliği yapanlarda Allah razı olsun.

6. erols

erols Üye

Evet, bir taraftan çok ürkütücü bir manzara, diğer taraftan da çok sevindirici bir gelişme! Keşke tüm bölgelerimizde, denizlerimizde ve tatlısu havzalarında bu tür kontroller ve çalışmalar düzenli olarak yapılabilse... Ve hiç olmazsa bundan sonra yasaklara uymayan doğa katliamcılarına hiç taviz verilmeyerek en ağır yaptırımlar uygulanabilse... Bu çalışmalarda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler!

7. suatilik

suatilik Üye

TÜRKIYEMIZDE BÖYLE BILINCSIZ OLAN INSANLAR OLDUGU VE CEZALARIMIZDA BU KADAR HAFIF OLDUGU SÜRECE BIZLER 10 YIL SONRA AVLICAK BALIK BULAMICAZ.AVRUPADAKI INSANLARIN GÖZÜNÜ SEVEYIM INSANLAR SADECE ZEVK ICIN AVLANIYORLAR VE GERI BIRAKIYOLAR,BIZIM INSANLARIMIZDA BU HIRS VE VURDUM DUYMAZLIK OLDUGU SÜRECE AVDA BIRAKIRLAR DENIZ VE GÖLLERIMIZE DINAMIZ ILEDE AVLANIRLAR TÜRKIYEDE.

8. inculy

inculy Aktif Üye

vay vay vay vay. Ben böylesine bi katliyam görmedim

9. spinnci

spinnci Aktif Üye

ben yuh desem? dayanamıyorum dicem YUHHHHHHHHHHHHHHHHHH yani...

10. konevii

konevii Aktif Üye

Yazık yazık. katliam bu gerçektende.
    Bu çalışmada emeği geçenlere içten teşekkürler.

11. bahti88

bahti88 Üye

Resmen kurutuyorlar kaynaklarımızı! İnsanın kendine verdiği zararı başka hiçbir şey veremez...