Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video Bu Levrek leri gece nasıl yakalarım . Hafif takım ve Ryuji sahtelerle trofe Levrek / Gece levrekavı

turkerece

Aktif Üye
Adı
Turker Ece
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Levrek için gece balık avına dair herşey. Ryuji levrek sahteleri ile yaptığım bu avda at çek balık avcılığına dair bilgiler vermeye ve ne tür sahteler kullanarak bu levrekleri nasıl yakaladığımı göstermeye çalıştım. Gece balık yakalamaya gittiğimizde özellikle levrek avı için nelere dikkat etmeliyiz nasıl aksiyon vermeliyiz Balık avcılığına gönül vermiş dostlar yaşadığım bu balık avı anılarını sizlerle paylaşmak istedim.

Elbette efsane levrek videoları da yakında yolda . Ayrıca bu avda müthiş levrek avcısı can kardeşim @CaglayanKaraca av dünyam için şimdilik ufakta olsa bir levrek salımı yapma fırstı buldum beğenerek profillerinizde paylaşırsanız çok mutlu olurum . abone olup yorum yapmayı unutmayın lütfen #atçekbalıkavı #devbalık #lrf #ryuji #balıkçılık Yorumlarınızı bekliyorum. Bildirimleri açmayı unutmayalım.

Levrek avlarım • levrek avı / lev...
kalamar avlarım • Kalamar avı
kofana avlarım • kofana avı / blu...
tatlı su balık avlarım • tatlı su balık avı
instagram: https://www.instagram.com/_turkerece
ayrıca ekibimizin yaptığı balık avı doğa ve deniz ile ilgili sayfamıza da beklerim
https://www.instagram.com/spinizm35

Her türlü görüş ve önerileriniz için sosyal medya hesaplarımdan ulaşabilirsiniz lütfen bu tür videoların devamı için destek olmak adına abone olup beğeni ve yorum yapmayı unutmayınız.
Bu avda kullandığım ekipmanlarım
Daiwa legalis 2.28cm 1-12 gr
Daiwa exceler LT 2000
Daiwa Jbraid 0.06 mm
Lider : Ryuji fluorocarbon FC 029mm
Snap : remixon snap 00
Sahteler: RYUJİ BUBLE BAİT 8 CM 12 GR PURPLE HEAD
RYUJİ BABY MİNNOW 5 CM 4.5 GR PURPLE HEAD
RYUJİ MAX FİSH 10 CM BLUE SİLVER VE BLUE GLİT
kAMERA gopro hero 9

agartan

Moderatör