Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bu sahne ile karşılaşan oldu mu ?

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba Arkadaşlar

İtalyan balıkçılık sitelerini gezerek farklı bilgiler edineyim derken bir fotoğraf gördüm.
bu manzara ile karşılaşan oldu mu merak ediyorum açıkçası? eğer yakaladığınız kocaman levreğin karnından böyle bir şey çıkarsa ne yapardınız ?

korayb3406

Daimi Üye
Adı
KORAY B.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
5 kilonun üzerindeki levrekler fareyi yutabiliyor diye biliyorum. Trofe yakalayanlar düşünsün. :D
Olur da günün birinde trofe yakalarsam ve temizlerken böyle bir manzarayla karşılaşırsam net olarak şansıma söverim. Trofe de olsa doğrudan çöpe gider.

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Fare ile yakalayanda var, yasadigim yerde anlatanlar var.. oldukca etkili diyorlar.. bir kisi bu sekilde 3 trofe levrek yakalamis.. ben kendi adima yapmam ancak yapan insanlar varmis..

Mektupla

Daimi Üye
Videonun ilk 45 saniyesinde, fareyi yutmak için nasıl çabaladığı görülüyor.

Nedim Ceylan

Daimi Üye
Adı
Nedim Ceylan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Oyuncak mağazalarında hayvan figürleri var. Yumuşak plastikten yapılıyor. Kertenkele, fare vs.
Boyutları da tam bizim sahteler kadar. Uğraşılırsa bunlara kanca, halka takılıp sahte yapılabilir.
Fiyatları da 2 lira 3 lira gibi.

TrAcHuRuS

Daimi Üye
Adı
Cumhur D.
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Levrek icin hep kafama takilan sorudur bu. Hos benim bugune kadar yakaladiklarim fareden korkar ispendek oldugu icin :) Ama levrek icin fare sahtesi yapildigina gore ve levrekler genelde sig sularda gezindigine gore fare vb haseratla beslenmeleri gayet dogal. Tabi ki karsilasmak istemiyoruz bu manzarayla ama baligin menusu bu ne yapsin.

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bir seferinde ben 2 tane 2 kiloluk levrek yakalamıştım arkadaşlara gösterip hava atarken esnaf balık lokantası sahibi yanaşıp poşete baktı hmm levrek çok da iyi balık değil bunlar fare yer deyip burun kıvırmıştı. acayip sinir olmuştum. pek inanasım gelmemişti ama 3-4 yıl sonra bu fotoyu görünce vay be dedim gerçekten yiyormuş. umarım böyle sahne ile karşılaşmam mümkünse sindirmiş şekilde olursa sevinirim :)