Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu Shimano Model Makina Hala Varmıdır ??

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında Furkan06 tarafından paylaşıldı.

1. Furkan06

Furkan06 Aktif Üye

Herkese merhaba çok uzun zamandır arıyorum fakat hiç bir şekilde benzerini bulamadım 10 sene önce aldığım çift kalami shimano marka makineyi hala kullanıyorum vede çok başarıli oluyor belki gözünüze bir yerde benzeri takılmış olabilir o yüzden sizlere sormak istedim bir bilgisi olan varsa lütfen haber verebilir mi şimdiden teşekkürler

IMG_20190123_232440.jpg

Ekli Dosyalar:

Mektupla bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. SKARPİ66

SKARPİ66 Aktif Üye

On senelik ve hala çalıştığına göre ve memnuniyet devam edip arandığına göre gayet başarılı bir ürün.
    Marka - değer bir şey yazmıyormu üstünde..

Ahmet sönmez, korayb3406 ve Mektupla bunu beğendi.
  4. korayb3406

korayb3406 Daimi Üye

Model bilgisini yazarsan daha kolay olur Furkan hocam. Letgo'dan da araştırabilirsin.

Mektupla bunu beğendi.
  5. Furkan06

Furkan06 Aktif Üye

Abi hiç bir model yazmiyor malesef sadece shimano ama başka hiç bir bilgi verici bir şey yok malesef hatırlamıyorum da hem 10 senelik olması hala da hiç bir sorun çıkarmadan çalışmasi en çok ta cif kalama olması çok önemli benim için normal kalama ayarını yapıyorsun balık geldiğinde üstte olan ikinci kalama sağa yada sola doğru derece derece kisip yada gevsetiyor büyük balık ta anlık çok yardımcı oluyor başta yaptigin kalama ayarını hiç bozmadan ikinci kalama sayesinde verdiin ayarı tekrar arttırıp azaltiyorsun levrek te olsun hele ki Ankarada 3 4 kg turna avlarında beni çok memnun etti belki gorunus olarak benzerini bir ihtimal goren olmuştur diye sizlere sormak istedim teşekkür ederim

Mektupla ve SKARPİ66 bunu beğendi.
  6. korayb3406

korayb3406 Daimi Üye

Insallah bulursun abi, bulduğun makinayı da inşallah senin gibi temiz kullanmış olurlar.

Mektupla bunu beğendi.
  7. harunonay

harunonay Aktif Üye

Shimano'da oldukça fazla baitrunner model makinalar var,sizin makinaların benzeri...mevcut makinanızın devri üzerinden bakabilirsiniz..

Mektupla bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş