Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bu takımla denemeli miyim ?

Adı
hamza
kamış fladen xtra flex 240 cm 15 4 0atarlı
makina shımano catana 4000
ip kendo 16 mm 8 orgü

abiler kardeşler normalde spinciyim ama haftasonu yemli tekne avı için açılıcaz inşallah. elimde bi tane jig var savage pscho 35 gr asistli .

bu malzemeyle bir jig denemesi yapmalı mıyım ?

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
kamış fladen xtra flex 240 cm 15 4 0atarlı
makina shımano catana 4000
ip kendo 16 mm 8 orgü

abiler kardeşler normalde spinciyim ama haftasonu yemli tekne avı için açılıcaz inşallah. elimde bi tane jig var savage pscho 35 gr asistli .

bu malzemeyle bir jig denemesi yapmalı mıyım ?
Bence denemelisin, geçen bi arkadaş gece zebra glov ile gece jig denemesi yapıp harikalar yaratmıştı videoyu seyrederken kıskançlıktan kıvrandım. hatta ertesi gün hemen zebra glow lu jig siparişi bile verdim. henüz deneyemedim ama yakında deneyip sonuçları paylaşacağım

Adı
hamza
Bence denemelisin, geçen bi arkadaş gece zebra glov ile gece jig denemesi yapıp harikalar yaratmıştı videoyu seyrederken kıskançlıktan kıvrandım. hatta ertesi gün hemen zebra glow lu jig siparişi bile verdim. henüz deneyemedim ama yakında deneyip sonuçları paylaşacağım
arkadaşınızın kullandığı takımların benim takıma benzerliği nedir ?
benim malzemeler spin malzemesi çünki. arkadaşın da tekneden spin takımlarıylamı avlandı ?

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
arkadaşınızın kullandığı takımların benim takıma benzerliği nedir ?
benim malzemeler spin malzemesi çünki. arkadaşın da tekneden spin takımlarıylamı avlandı ?
evet benzer spin takım ile . ama 35 gr belki biraz ağır kaçabilir senin takıma 28-30 gr olsaydı jig daha iyiydi zorlamazdı en azından