Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

BUGÜN DEĞİLSE NE ZAMAN...HADİ SEVGİLİ HOBİDAŞLAR... YASAK 50 METRE OLSUN

özcan bolat

Daimi Üye
Adı
ÖZCAN BOLAT
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tv de bir röportaj bir yürüyüs, yada basin aciklamasi bunlar cozum olabilr

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bence gene birşey olmaz ya adamlar paşaları sahilgübenliği dinlemiyo ya Basını kim takar korkusuz adamlar heee bilek gücünden deyil he gırgırların sahibi kimler biliyormusunuz bir telefonla bitiriyolar işi ceza kesselerde ödeyen kim iptal tek yapabileceğimiz şey Mayın koymak :) şaka şaka sadece beklemek başka birşey gelmez elden birkez daha yazmıştık böyle bi konuda babam emniyetten birgün sordum baba böyle böyle bi bak dedim tamam dedi ooo oğlum hiç birşey olmaz sahipleri hep millet vekili yada ortağı dedi ben bişe yapamam yapsamda yazılı olur kimse iplemez dedi emniyettede hademe deyil he babam müdür yani onu dedikten sonra babam ben anladın birşey yapamıyacağımızı hatta kayın babada albay oda hiç bulaşma dedi he birde ekledi akşam yada gündüz denk getirte bilirsen batır gemiyi hiç kimse seni aramaz ararda aramaz dedi ama buseferde risk çok büyük adamlarla savaşmak cart curt bidünya iş adamların umrunda olan tek şey para para para gözleri paradan başka birşey görmüyo para zaten sonradan oluncada ÇOĞU insanıda Madara yapıyo bunların hakkı kötekte işte işi gücü bırakıp bunlarlamı uğraşacaksın

YusufZiyaDeniz

Aktif Üye
Adı
Yusuf Ziya Deniz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Dedim ya toplansak sesimizi duyursak diye .. ah ne güzel olur var ya..

duke_nukem

Aktif Üye
Adı
akif
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaş yok böyle birşey. Kartal-Karlıktepede kızılay hastanesinin üst tarafında bulunan marketlerde serçe parmağım kadar istavritleri satıyor adamlar. Deli oldum deli.