Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bunlara kim dur diyecek !!!!!!!!!

Konu, 'Jandarma ve Sahil Güvenlik İhbar Hatları' kısmında Ahmet R. ÖZDEMİR tarafından paylaşıldı.

1. agnosturk

agnosturk Aktif Üye

İnsanlar koyun gibidir. Belli bir yörüngede düşüncesizce giderler. Onları doğru yola koyacak birileri gerekir. Bunlar ya Hükümet olur yada bilinçli hareket eden sosyal kuruluşlar. Ama görülüyor ki kimse Gırdırlara Trollere ve Bohçacılara karşı bir eylem içinde değil. Sadece yorum yaparak bir yere varılmaz. HAreket zamanı gelsin artık.

syner bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Lüferci Dayı

Lüferci Dayı Aktif Üye

Sadece lüfer familyası değil özellikle kalkan balığının durumuda aynı zavallı hayvan çok zor durumda hayvana" kımıl zararlısı" gibi saldırıyorlar ya levrekler bizim buralarda gece motordan kompresörle dalıp ışıkla taş içlerinde yuvalarında vuruyolar bu mevsim başladılar bile serçe parmak kadar tekir ve mezgitlerin balık yasağının başlamasına saatler kala bizim buradaki trollerin son avları olduğunuda belirtmek isterim yani sözün özü durum içler acısı bunun hakkından gelecek olanda hukuktur sirkülerimiz ve yasaklarımız kısaca kanunlarımız var bir uygulayan birde takan yok o zaman görev hukukumuzda yani artık anlayan anlasın cumhuriyet savcılarımız görevlerinin başında bilinçli ve hukuki yazılmış şikayet dilekçelerine bakarlar

4. Lüferci Dayı

Lüferci Dayı Aktif Üye

Ben ısrarla hukukun altını çiziyorum anlatmaya çalıştım ancak bu harekete geçirilirse sıkıntı giderilir diğerlerinden medet ummayın ben bi şey biliyorumda söylüyorum"SEVGİ EYLEM GEREKTİRİR"

agnosturk bunu beğendi.
  5. Lüferci Dayı

Lüferci Dayı Aktif Üye

Su ürünlerinden ve üniversitelerimizdeki sevgili su ürünleri profosörlerimizden hiç bir şey beklemeyin Van 100.Yıl Üniversitesinden bir su ürünleri profosörü çıktı hayatını koydu van'ın incisi dedikleri inci kefalini kurtardı koskoca İstanbuldaki üniversitelerimizin su ürünlerinden bi adam gibi adam çıkıpta"BOĞAZIN İNCİSİ" dediğimiz lüferimizi sahiplenip koruyamadı daha ne diyeyim yazıklar olsun

Sayfayı Paylaş