Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bursa Fuarında dağıtılan kitapçığımızı isteyen arkadaşlara

Asi ve mavi

Daimi Üye
Adı
Didem
Evet, bu kitapçığı isteyen arkadaşların başında ben geliyorum sanırım. :)

Linke baktımda güzel bir çalışma olmuş Nejat Bey. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Lâkin ben resimlerde de gördüğüm gibi kanlı canlısını elimde muhafaza etmek istiyorum. Elinde fazladan bulunan varsa karşı ödemeli kargo ile ulaştırması için benimle irtibata geçilmesini isterim.

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Evet, bu kitapçığı isteyen arkadaşların başında ben geliyorum sanırım. :)

Linke baktımda güzel bir çalışma olmuş Nejat Bey. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Lâkin ben resimlerde de gördüğüm gibi kanlı canlısını elimde muhafaza etmek istiyorum. Elinde fazladan bulunan varsa karşı ödemeli kargo ile ulaştırması için benimle irtibata geçilmesini isterim.
Bende birkaçtane var kargo adresi yazarsan özelden,1tane yollayabilirim.Ama basılanların birkısmı hala duruyor bildigim kadarıyla.

Adı
Selçuk KALEŞ
Güzel bir kitapçık olmuş. Elinize emeğinize sağlık. İhtiyaç duydukça açıp bakılacak başucu kitabı gibi..

spartan

Üye
Adı
Melih Çaylak
Güzel çalışma.Emeği geçenlerin ellerine sağlık

enis59

Daimi Üye
Adı
Enis
elinize sağlık güzel bir kitapçık olmuş

mbektas

Aktif Üye
Adı
Mustafa Bektaş
Nejat abi ben açamadım verdiğin linki bir türlü.. yükleme yapıyor gibi gözüküyo ortalara kadar gelip tıkanıyor.. Mac kullandığım içinmi açamıyorum anlamadım.. PDF yapabilme ihtimali nedir.. kapakları elimden geçti biliyorumda içinde nevar merak ettim :)