Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bursa'da en güzel deniz avcılığı hangi bölgede yapılır?

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Körfezin her yeri güzeldir boş çevirmez genelde doğru zaman doğru takım ve canlı teke karedes kurt kulanmanızı öneririrm.

Sular biraz daha soğusun narlı boş çevirmez.gece lüks kulanarak hamsi ve gümüş ile sarıkanat ve familyasını bu saaten sonrada alabilirsiniz.

Coşkun meray

Daimi Üye
Adı
Coşkun Meray
Narlıda olan olaylardan haberiniz yok sanırım.3 ton atık yağ denize bulaştı halen temizleme çalışmaları sürüyor.Cumartesi günü bende armutluya gidicem tek korkum poyrazdan dolayı narlıdaki deniz kirliliğinin fıstıklı ve armutlu tarafına gelip deniz canlılarına zarar vermesidir.Cumartesiden salı sabahına kadar armutludayız oralarda olucak varsa elbet denk geliriz.

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İlk haberi olanlardanım büyültülcek kadar balık popilasyonunu etkilicek bir durum söz konusu değil.güvenlik cemberi oluşturuldu ve gerekli müdühale yapıldı.tekneler tonoz ipleri zarar gördü onlarda yenilendi.

Cumartesi ordaydım balık aldım. tercih sizin..

Coşkun meray

Daimi Üye
Adı
Coşkun Meray
Siz oralara yakınsınız irfan bey daha olaya hakimsinizdir.Ben gördüğüm ve okuduğuma nazaran yazdım.gerekli müdahele inşallah yapılması gereken gibi yapılmıştır diyerek inşallah haftasonu narlıdan güzel raporlar veririz balıksevdalılarına.

memati

Aktif Üye
narlı tertemiz oldu 2 gün önce ordaydım .. eskına yapıyor ama çok bol deyıl bol ama büyüklük olarak 2 3 parca alırsın 600 700 gr cekilirsin ufak cok gelıyor hep salıyorum kendı adıma konusuyorum mıllet 150 gr eskına 100 gr bıle gelmez karagöz picini dahi alıyolar bide adama soruyorum varmı rast gelsın dıyorum var dıyor nasıl dıyorum 3 parcası buyuk dıyor nekadar dıyorum 300 gr dıyor bı baktım balıklara ufacık yahh akvaryuma koyulmaz yazık yazık (egerkı bunun gbı cins adamlar okyorsa yaptıkları rezıllıklerı okusunlar ve utansınlar yazık yazık ufak balık tutmayalım arkadaslar ıstavrit kadar eskına ve karagöz pici alınmaz lütfen dıyorum almayalım sallalım 1 yıl sonra kg lık olarak yıne yakalayalım ) herkese rast gelsın....

Coşkun meray

Daimi Üye
Adı
Coşkun Meray
Eyvallah memati mutlaka gideriz narlıya olta atmasakta bakmaya mutlaka gidicem.dediğin durum her kıyıda var.bizde ulaşlıda kavga ediyorduk balığı temizlediğinde deri ve kılçıktan başka bişey kalmıyacak balığı alıp kovaya atıyorlar.avusturyada sivil memurlar var normal vatandaş gibi geziyor adam sana bakıyor bizim tabirle rastgelsin diyor.20 cm den ufak balığı yakalamanın cezası yanlış hatırlamıyorsam 200 euro gibi bişeydi.sende diyorsun balığa meraklı bir avusturyalı.adam hop çıkarıyor kimliği göreyim diyor balıkları.eğer 20 cm altında balık yakalamışsan gözünün yaşına bakmıyor veriyor eline ceza kağıdını.ama gene türkler gene türkler tuttuğu balıkları çöp tenekesiinin yanına koyuyor çöpmüş gibi eve giderken alıyor.türkiyede her konuda olduğu gibi ceza yaptırımı yok keşke olsa da buradakileride görsem bakalım o balık kovayamı gidiyor denize gerimi dönüyor.

cozinan

Yeni Üye
narlıda bol miktarda izmarit mevcut.dün sandalla 4 kişi 3 saatte(saat14:00-17:00arası) 5 kg aldık.

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Gece dalan şerefsizler kadar kimse zarar vermiyor Bursa'ya...