Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çanakkale Levrek Avı

Rasan1716

Üye
Adı
Memo
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhabalar.Çanakkaledeyim levrek avlamak istiyorum.Bu sıralarda levrek tutabilen var mı.Tutabileceğim bir yer söyleyebilir misiniz?Bir de bu sıralarda balık tutabilen çok az.Yemliyle küçük balık tutanlar var tek tük.Onun dışında at çek oltayı geçtim,yemliyle bile balık tutan az kişi var nedeni nedir acaba?

Mektupla

Daimi Üye
Merhabalar.Çanakkaledeyim levrek avlamak istiyorum.Bu sıralarda levrek tutabilen var mı.Tutabileceğim bir yer söyleyebilir misiniz?Bir de bu sıralarda balık tutabilen çok az.Yemliyle küçük balık tutanlar var tek tük.Onun dışında at çek oltayı geçtim,yemliyle bile balık tutan az kişi var nedeni nedir acaba?

Mektupla

Daimi Üye
Balık bu günlerde kandırıcı yemlere karşı çok istekli değil.
Bu gün birkaç kez levrek vurdu;ancak çok iştahlı saldırmıyor.
Saroz,kumburun önerebileceğim yerler.Çanakkale merkezde fazla mera yok.
Bunların yanında dere ağızları,liman,mendirek çevreleri levrek avı için uygun bölgelerdir.
Av planları yaparken bunları da değerlendirirsin.
Rast gelsin...
Çanakkale'de Levrek Avı linkinden alıntıdır...