Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Canlı Rapala

Berkay

Aktif Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İnternette gezinirken ilginç bir rapala buldum onuda sizlerle paylaşmak istedim:)

coredon

Daimi Üye
Adı
FERHAT SARI
Güzel buluş neden olmasın.

enis59

Daimi Üye
Adı
Enis
gerçekten mükemmel bir buluş çelik tellede yapılır sanırım

TEKNOTURK

Daimi Üye
:mad::mad::mad::mad:

Uzak olsun benden. Hani balığı olta ile avlıyoruz, iğne dudağında ağzından yakalıyor da çekiyoruz, ağzı acımıyor falan diye teselli ediyoruz kendimizi(balıklara sormak gerek) ama bu hakikaten canice.

Canlı canlı bunu balığın ağzından geçirmek, vucuduna boydan boya bu iğneyi sokmak işkence ve dinen de günah. Canlı yeme karşıyım.

Canlı yem kullanılmasa ne olur, bi ton sahte var piyasada, defalarca kullanılıyor. Canlı yem olmazsa alınamayan balık mı var. Raporlarda görüyoruz, her türlü her boy balığı sahtelerle alınabiliyor.

Varsın eksik kalsın canlı yemli kısmı. Canlı yem takılmadı diye kimse aç kalmaz heralde.

Kimse ile ikili tartışmaya girmek için yazmadım, kimse boynuna borç bilip, hırs yapıp inatlaşır gibi cevap yazmasın, ricamdır. Fikrim bu şekildedir, yöntemi beğenmeme hakkımı ve vicdansızca olduğunu dile getiriyorum. Uyar uymaz size, fikrim bu.

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
Canlı değil , bilakis ölü balığın sürütmesi için yapılıyor bu alet.
Canlıyı buna takarsan anında ölür.
Almanyada çok kullanılan bir ekipman...

Volkan

Daimi Üye
Adı
Volkan
Ben de görmüştüm daha önce. Hatta zamanım olursa yaparım demiştim ama yalan oldu. Şimdi yeniden hatırladım, zamanım olursa yaparım :D

kuşcu

Yeni Üye
Adı
yılmaz ÜSTEL
bu turna için ideal diye düşünüyorum..yalnışmıyım.

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Bunun bir adıda vardı..frenkowiç takımımı ne öyle bişeydi..1 saattir arıyom nette bulamadım..Kafa kısmı ip yada telliydi,atarken düşmesin diye..
Neydiki adı??