Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çaparide Kullanılan İp ,Floş ,Organze , Tüy Çalışmalarım.

• Konbuyu başlatan BS Okuru
  • Başlangıç tarihi

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
Ekli dosyayı görüntüle 84262

Calismalara devam.

0.10 kostek, 0.14 beden, 4 parlak folyolu, bir kostek aralikli, toplamda 6-6.5 metrelik capari. Kosteklerin uclarini kirmizi boyamiyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 84307
Çinekop icin calismalara devam.

0.25 kostek 0.25 beden 4 parlak folyolu yarim kostek aralikli 4,5-5 metrelik çinekop caparisi. Lufer disinda kopmaz diye dusunuyorum.
Eline koluna sağlık kardeşim.

Yılmaz KAVAL

Aktif Üye
Adı
Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
150 denye misina yi Eminönü de buldum arayan arkadaşlar varsa resimde adresi de var. Ole dandik de değil cit diye kopmuyor asilmadan. Yarın a hazırlayıp Galata da deneyeceğim inşallah.

Ekli dosyalar

Yılmaz KAVAL

Aktif Üye
Adı
Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kostekler gayet güzel is çıkardı . İlk olarak sıcak su işlemi yapmadan denedim . Gamlanma dolaması yaşamadım. Pabuç gibi izmaritleri ve takoz istavritleri çok rahat taşıdılar. Yer Galata Eminönü tarafı yem karides iğne 9 numara siyah youvella.
20181209_211656.jpg

Mektupla

Daimi Üye

uygar008

Aktif Üye
Adı
uygar cakmakçı
Kan Grubu
O Rh Pozitif
@Yılmaz KAVAL tebrikler bende ilkkez bu pazar unkapanı köprüsünde denemek istedim ancak hiç balık yoktu.evet köstekler iyi dolanma çok sık olmuyor.
aradaki farkı siz daha iyi görmüşsünüz bu sayede daha güzel olduğu kesin diğer misinalara göre memnun kaldınız mı çok fark ettimi sizin açınızdan acaba ?

Yılmaz KAVAL

Aktif Üye
Adı
Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
@uygar008 teşekkürler yemlide baya farketti bundan once samuray 0.12 kullanıyordum 3. istavritten kostek kıvır kıvır ve dolanmış olmaya başlıyırdu bununla sabah 10 da başladım aksam 17.30 da aynı takım ve kosteklerle gunu bitirdim gayet başarılı benim en cok memnun eden yanı o iri izmaritleri ve takır takır kafa atışlarında en ufak bi sıkıntı yaşamamak oldu. Ben çapari deneyemedim aklımda o kaldı . nasıl bi etki yapacak bakalım.

uygar008

Aktif Üye
Adı
uygar cakmakçı
Kan Grubu
O Rh Pozitif
@Yılmaz KAVAL çaparidede dolanma olmuyor ancak 5 saat kullanmama rağmen 2 köstek değiştim.Bir arkadaş bedenide 150 denye ile yapıyorum dedi ama ben cesaret edemedim atarken kopar diye.Sonuçta iyi iş yüzde yüz yapacak buna eminim.Benim şansızlığım pazar günü gözümle unkapanı köprüsünde istavrit çeken dahi göremedim.Sadece iki hafta önce 3 tane yedek köstek yapmıştım işlerim yoğundu takım yapamammıştım.EN altan 3 tane normal 0,12 kösteği söktüm bu üçünden taktım ilk atışta 3 ü de dolu geldi ancak ufak bir dikkatsizlik ikinci atışta köprünün altına takınca takım komple koptu.yani demek istediğim ilk atışta 3 ününde dolu gelmesi ( çok az vardı o gün balık ) umutlandırdı beni.