Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Casio fishing gear saatleri

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bende bugun gordum bunu, onceden kendi kendime diyodum, ulan 50mtre su gecirmezlik var o kadar kim daliyo suyada saatine bakiyo diye.. Meger is baskaymis :)

karga

Daimi Üye
Adı
Bahadır bozer
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yukarıdaki tablo sadece Casio icin değil diğer markalar içinde geçerlidir genelde
kesinlikle dalmak icin kullanılacak saatte diver ibaresi aranmalı eğer saat digital değilse tepe (saatin ayar düğmesi) vidalı olmalıdır eğer değilse kesinlikle o saat dalış icin uygun değildir hatta bazı dalış saatlerinde basınca dayanıklı olmasi icin helyum valfi bulunur

ferhat920

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bende aşağıdaki saatten sipariş verdim, konuyu görünce dayanamadım.

Casio AW-82D-1AVDF Erkek Kol Saati Fiyatı - Taksit Seçenekleri

umarım güzel çıkar, silikon kayış hafif olabilir ama çok dayanıklı olacağını düşünmediğim için metal olanı tercih ettim. Ayarlar konusunda yine yardımcı olan olursa sevinirim..

aykut kilitcioglu

Aktif Üye
Adı
aykut kilitcioglu
bir yıl kullandım.yanlış alarm kurdum bir turlü düzeltemedim.gece gündüz ışığı yanarak alarm çaldı.sirkecide bir saatciye götürdüm güzel saat orijinal dedi ayarı zor bunun dedi bir iki kurcaladı düzelmedi gitti sonunda pilide bitti alarm çalmaktan.şimdi çekmecede duruyor.vakit bulursam servisine götürecem.tavsıye ederim

Zafer92

Aktif Üye
Adı
Utku
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Saati inceledim fakat gerçekten av zamanını veriyor mu önemli olan o.
Eğer doğru olarak veriyorsa güzel birşey.

BurakBaldiran

Aktif Üye
Adı
Burak
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Saati inceledim fakat gerçekten av zamanını veriyor mu önemli olan o.
Eğer doğru olarak veriyorsa güzel birşey.
Enlem boylam ayarlarini duzgun sekilde yaparsaniz sonuclari duzgun sekilde veriyormus cok olumlu yorumlar okudum yabanci forumlarda. Solunar av sistemi temeline kurulu bir sistem kisaca.

BurakBaldiran

Aktif Üye
Adı
Burak
Kan Grubu
A Rh Pozitif
bir yıl kullandım.yanlış alarm kurdum bir turlü düzeltemedim.gece gündüz ışığı yanarak alarm çaldı.sirkecide bir saatciye götürdüm güzel saat orijinal dedi ayarı zor bunun dedi bir iki kurcaladı düzelmedi gitti sonunda pilide bitti alarm çalmaktan.şimdi çekmecede duruyor.vakit bulursam servisine götürecem.tavsıye ederim
Turkce kullanim kitapcigida var hocam casio nun turkiye distrubutoru olan ersa elektronigin internet sitesinde. Hangi modelse koduna bakip bu verdigim linkten indirebilirsiniz. ERSA A.Ş Resmi İnternet Sitesi 4443772 Ersa, Casio, Puma, Pierre Cardin, Bulova, Bulova Accutron, Just Cavalli, Sector, Swiss Military,Timberland, Harley Davidson Saatleri Türkiye Distribütörüdür.

Zafer92

Aktif Üye
Adı
Utku
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Enlem boylam ayarlarini duzgun sekilde yaparsaniz sonuclari duzgun sekilde veriyormus cok olumlu yorumlar okudum yabanci forumlarda. Solunar av sistemi temeline kurulu bir sistem kisaca.
Eyvallah usta sağolasın. İncelemeye alırım onu :)