Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çeşme Alaçatı Siesta Otel'imizde Misafirimiz Olmak İstermisiniz ;)

alganiresidence

Aktif Üye
Adı
Barış Gök
Değerli arkadaşlar turizm ile uğraşmamdan sezon öncesi işlerimin yoğunluğundan dolayı sitede paylaşımda bulunamıyor ancak her fırsatta paylaşımlarınızı okumaya çalışıyorum.
Normalde izmir merkezde sahibi olduğum Algani Residence adlı apart otelimize ek olarak bu yıl Çeşme Alaçatı da SIESTA OTELI devraldık.1 Haziran itibari ile hizmete giriyor. Otelimizdeki daireler 1+1 60m2 olup 4 yetişkinin kalmasına olanak taşımaktadır. Konseptimiz oda + kahvaltı şeklindedir.
Şu an booking.com üzerinden rezervasyon almaktayız. Sitemizin muhtelif yerlerinde reklamımız dikkatinizi çekecektir.
Balıksevdam forumundaki tüm arkadaşlarımızdan tatilini Çeşme Alaçatı da geçirmek isteyen olursa özelden benimle temasa geçebilir . Elimden geldiğince uygun fiyatlar ile yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
Hepinize sevgiler saygılar bol balıklı avlar .

Aşağıdaki linkten otelimizi inceleyebilirsiniz

Booking.com: Siesta Hotel , Alaçatı, Türkiye - 18 Konuk değerlendirmeleri . Yerinizi hemen ayırtın!

Moderatör tarafında düzenlendi:

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Hayırlı uğurlu olsun Barış abi, çok sevindim :) Ailemiz Balıksevdam öyle büyüyor ki, Çeşme Alaçatı gibi cennet bir yerde, sen gibi kıymetli bir üyemizin ve ağabeyimin olduğunu bilmek çok güzel :rolleyes: Yapılan turnuvalarda ülkenin en büyük orkinoslarının ve trofelerinin çıktığı Alaçatı'da ne de güzel bir otel olmuş. İnceledim, keyif ve huzur dolu görünüyor Ücretlerde ve konaklamada ailemiz üyelerine sağlayacağın imkan ve kolaylıklar için şimdiden sana çok teşekkür ederim :) Tatil ve balık, ikisi de tadından yenmeyecektir orada. Ayrıca sitemizde çöpçatan sitelerinin reklamını görmekten gına gelmişti :D Aramızdan birinin işlettiği böyle güzel bir otelin reklamını görmek ziyadesiyle beni mutlu ediyor Tekrar hayırlı uğurlu olsun Barış abi, Allah(C.C.) bol kazanç kapıları nasip eylesin inşallah...

alganiresidence

Aktif Üye
Adı
Barış Gök
Iyi Dilek ve temennilerin için çok teşekkürler kardesim...

QUOTE=KalamA;245665]Hayırlı uğurlu olsun Barış abi, çok sevindim :) Ailemiz Balıksevdam öyle büyüyor ki, Çeşme Alaçatı gibi cennet bir yerde, sen gibi kıymetli bir üyemizin ve ağabeyimin olduğunu bilmek çok güzel :rolleyes: Yapılan turnuvalarda ülkenin en büyük orkinoslarının ve trofelerinin çıktığı Alaçatı'da ne de güzel bir otel olmuş. İnceledim, keyif ve huzur dolu görünüyor Ücretlerde ve konaklamada ailemiz üyelerine sağlayacağın imkan ve kolaylıklar için şimdiden sana çok teşekkür ederim :) Tatil ve balık, ikisi de tadından yenmeyecektir orada. Ayrıca sitemizde çöpçatan sitelerinin reklamını görmekten gına gelmişti :D Aramızdan birinin işlettiği böyle güzel bir otelin reklamını görmek ziyadesiyle beni mutlu ediyor Tekrar hayırlı uğurlu olsun Barış abi, Allah(C.C.) bol kazanç kapıları nasip eylesin inşallah...[/QUOTE]