Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ceymar 25 mi, 40 mı?

Emrecan Kaya

Daimi Üye
Adı
Emrecan Kaya
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Fatih abi çok teşekkür ederim. Ancak stoklar şişirme olabilir, arayıp teyit etmek lazım.

Ceymar serisi gümrükteymiş, haftaya cuma günü mağazaya düşer dediler Cengiz Balıkçılık'ta. Spot'ta sorduğumda ise net bir tarih verilmedi.

zokacı

Daimi Üye
Adı
nejdet
25 liği hiç kullanışlı değil güvende vermiyor 40 lığı tatminkar

onrayt

Aktif Üye
Kafam çok karıştı abi inanır mısın. Şöyle söyleyeyim; tatlısuda turna ve perch, denizde lüfer peşinde olacağım.
Ben ceymar 25'liği lrf'de kullanıyorum. Spin içinse avenger 30'luk var.
Aralarında çok az fark var ama 25'lik ceymar spine küçük kalır.
40'lık spin için bence ideal. Lrf için biraz sırıtabilir ama 25'lik bence spin için yetersiz.

alperderya

Aktif Üye
Adı
Alper Derya
Kan Grubu
B Rh Negatif
Kafam çok karıştı abi inanır mısın. Şöyle söyleyeyim; tatlısuda turna ve perch, denizde lüfer peşinde olacağım.
Emrecan ben de setimi kurarken senle konuşmuştum :) şimdi de sen aynı derde düşmüşsün. Ben biliyorsun ceymar 40 la yola çıktım. Stoklarda olmadığı için rtx40 ile döndüm. 40 lık kafa spin kamışımla çok ideal oldu. Rtx malzemeden dolayı bir tık daha hafif. Çok iyi oldu gerçkten. Ama benim lrf düşüncem yok bu makineyle. Senin bu düşüncenden dolayı illede 40lık diyemeyeceğim. Acaba 30 luk avenger serisine mi baksan?

Emrecan Kaya

Daimi Üye
Adı
Emrecan Kaya
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Emrecan ben de setimi kurarken senle konuşmuştum :) şimdi de sen aynı derde düşmüşsün. Ben biliyorsun ceymar 40 la yola çıktım. Stoklarda olmadığı için rtx40 ile döndüm. 40 lık kafa spin kamışımla çok ideal oldu. Rtx malzemeden dolayı bir tık daha hafif. Çok iyi oldu gerçkten. Ama benim lrf düşüncem yok bu makineyle. Senin bu düşüncenden dolayı illede 40lık diyemeyeceğim. Acaba 30 luk avenger serisine mi baksan?
Alper abi Avenger'in alt serisi olan Safina Pro kullanıyorum, oldukça memnunum ama yeterli gelmiyor artık. Ve makinenin gövde malzemesinden yapılan kol güven vermiyor, CNC kesim-aluminyum kol olursa fena olmaz diyorum. Olmaz ise 40'lık Ceymar alacağım, sempati duyuyorum bu makineye :)

Emrecan Kaya

Daimi Üye
Adı
Emrecan Kaya
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben ceymar 25'liği lrf'de kullanıyorum. Spin içinse avenger 30'luk var.
Aralarında çok az fark var ama 25'lik ceymar spine küçük kalır.
40'lık spin için bence ideal. Lrf için biraz sırıtabilir ama 25'lik bence spin için yetersiz.
Evet 40'lık daha yakın gibi duruyor abi, eskaza trofe bir balık gelirse üzmez en azından...

onrayt

Aktif Üye
Ceymar'ı iki tur çevirin kaliteyi fark edersiniz. 40'lık üzmez.. Çok memnun kalacaksınız.

emrepasa

Aktif Üye
İnspiranın 30 luğuyla lrf yapıyorlar,sıkıntıda yaşamıyorlar.spinede uygun.bütçeni aşmaz ise tavsiye ederim.bu arada safina sna 25 i 4 yıl kullandım neler tuttum neler.ilandaki makinayı almasaydın ben alacaktım :) bol şans.

Emrecan Kaya

Daimi Üye
Adı
Emrecan Kaya
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İnspiranın 30 luğuyla lrf yapıyorlar,sıkıntıda yaşamıyorlar.spinede uygun.bütçeni aşmaz ise tavsiye ederim.bu arada safina sna 25 i 4 yıl kullandım neler tuttum neler.ilandaki makinayı almasaydın ben alacaktım :) bol şans.
Safina benim ilk spin makinam,hala daha tek onu kullanırım. 2013'ün son aylarında almıştım, 3 seneyi devirecek yakında ama dili olsa da konuşsa...

İnspira stoklarda yok, dikkatimi çeken makineleri soruyorum girdiğim dükkanlara, nedense hiç biri stoklarda yok, ülkemize giriş yapmasını bekliyorlar. Beni mi koparıyorlar anlamadım :D :D