Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çipura Avlarında,MARUTO İğne Biçilmiş Kaftan

sa®gozmehmet

Daimi Üye
Adı
Mehmet TEKİN
Sevgili arkadaşlar,araştırmalarım sonucu Maruto iğneleri siz değerli dostlara,çipura avlarınızda şiddetle tavsiye ediyorum.Madya yemi ile kullanıldığında iyi neticeler alınacağına ben şahsen inanıyorum...
Sağlam ve bir o kadar da güven veren bu iğnelerin ana vatanı tabi ki Japonya...adamlar bu işi gerçekten iyi biliyor.
Model olarak ;

Maruto 521 Bronz No: 2

Maruto 6663 Siyah No: 1-2

Maruto 9679 Siyah No: 1-2

Maruto 9944 Siyah No: 1

benim tercih ettiklerim.Yakın zamanda inşallah deneme fırsatım olacak,alıp deneyen arkadaşlarımdan methini sıkça duyuyorum.İyi avlarımız olması dileklerimle...RASTGELE

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
9679 ve 9944 kodlu iğneleri çok beğendim.
Mırmır avı için çok uygun gözüküyorlar.
canlısını görüp incelemek lazım.

zargana10

Üye
Adı
murat kurt
ayvalık gibi yerde maruto ve gamakatsu iğne bulamıyoruz marutoyu çok merak ediyorum

ambrosia

Daimi Üye
Made in Japan olsun çamurdan olsun...birde hakiki Mustadlar tabi...

İşin tuhaf yanı carbon-çelik konusunda da yine bu ikili kapışırlar. İskandinav ülkelerinin bıçakları ile Japon bıçaklarında olduğu gibi...

fronto

Üye
Geçen sene kasnağıma bu iğneden taktım(asıl surfcasting avlanırım) hiç tasma yapmadan 15- 20 çupra çektim yarımşar kilo balığın ağzına girince geriye kusamıyor zannediyorum ..ve çok keskin .