Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

cozz bar kabakoz kefaller(şile)

şileli

Aktif Üye
Adı
salih tuhan
06-08-2010 Şile Kabakoz köyü sahilinde Muhittin abimizin mekanında otururken
aklımıza yemli levrek yakalayabilirmiyiz diye düşünce hasıl oldu... Ne yepar ne ederiz diye düşünürken Kabakoz deresindeki kefafaller aklımıza geldi. O derede bolca ilerya olduğu aklımıza geldi. Cem reis nickli kardeşim sevgili Cem hemen yem arayışına girdi ve yarım saat sonra bolca yemle geri geldi.Hemen oltaları bağlayıp derenin sıcak sularına gönderir göndermez Cem reisin şamandıra derenin sularına gömüldü ve ilk ilerya dere kenarına alındı. Ve o andan sonra levrek unutuldu... Daha sonra olanlar resimlerde... Ve doğal olarak biz levreği unuttuk:):) Ama yarın ola hayrola:) Haa yarın Aybata kardeşim gelecek levreği yarına bıraktık..... Herkese rastgele.....

Ekli dosyalar

selçuk

Aktif Üye
Adı
SELÇUK DİNÇ
Salih abim,özledim seni bir denk gelemedik,bu arada güzel kareler ;)arkadaşlara selamlar

AKIN KAPTAN

Editör Moderatör
Gold Üye
Adı
Akın Kaptan
Kimi kefal kokar der, lezzetsiz der. Ama eminim Şile'nin temiz suyundan çıkan bu körpeler çıtır çıtır ve mis gibi olur. Levrek avınızda şimdiden rastgelmesini dilerim. Şansınız bol olsun.

şileli

Aktif Üye
Adı
salih tuhan
Kimi kefal kokar der, lezzetsiz der. Ama eminim Şile'nin temiz suyundan çıkan bu körpeler çıtır çıtır ve mis gibi olur. Levrek avınızda şimdiden rastgelmesini dilerim. Şansınız bol olsun.
Kaptanım teşekkür ederim, senin trofelerin yanında bizimkilerin lafı olmaz,Hatta şu anda oltalar suda canlı ilerya ucunda bakalım sabaha kadar bekleyeceğiz kısmet:)

Aybata74

Daimi Üye
Adı
Gökhan Polat
Şileliler buluşacak yine :) Abi cem çıkıyor gidiyormuş mekana sen nerdesin :D:D

şileli

Aktif Üye
Adı
salih tuhan
Şileliler buluşacak yine :) Abi cem çıkıyor gidiyormuş mekana sen nerdesin :D:D
cemle beraberdik ama cemin balık yüzünden psikolojisi bozuldu nereye gittiğini bilmiyorum
yarın erken gel burası balık kaynıyor

Aybata74

Daimi Üye
Adı
Gökhan Polat
cemle beraberdik ama cemin balık yüzünden psikolojisi bozuldu nereye gittiğini bilmiyorum
yarın erken gel burası balık kaynıyor
abi yerimde duramıyorum diyor dünkü takımı alıp götüren levreği kafaya koymuş, onu ziyarete gitti herhalde:D:D:D

cemreis

Aktif Üye
Adı
cem seven
ben bu akşam levrek yakalarım
salih abiyr yrdirmrm
aksiyon bende onda tık yok hadi yaaaaa diyorum gene yok
idda edicem abiyle ama balığın sözü olmuyo işte