Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Daiwa crossfire 2500

ktg666

Aktif Üye
Adı
KEREM
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhabalar fiyati uygun bulunca temel özellikleeine bakip dusunmeden aldim, kullanicilari var ise yorunlarini almak isterim, selamlar

Ekli dosyalar

B

BS Okuru

Misafir
Merhabalar fiyati uygun bulunca temel özellikleeine bakip dusunmeden aldim, kullanicilari var ise yorunlarini almak isterim, selamlar
Hayırlı olsun,
Almışsınız zaten galiba ,
Fiyat ne kadardıki ? Piyasa fiyatı 150 civarı
Aldığınız ürünün detayları aşağıda,
270 gr, 3 bilyalı ,4 kg drag

bu fiyatlara ise ;

Ceymar 25 aynı fiyat

-Devir: 5.0:1 , -Ağırlık: 227gr , -Bilye: 7+1 , -Drag: 3kg

Ceymar 30 yaklaşık 175 civar

5.0:1 devirli, 7BB+1RB rulmanlı ve 6kg drag , 232g ağırlığında

umitdulger

Daimi Üye
Adı
Ümit DÜLGER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
4000'lik olanını decathlon'dan uygun fiyatı nedeni ile ben de aldım. Normalde 200 lira civarında decathlonda 140 lira ihtiyacı olanlar değerlendirebilir. Hafif yemli avlarda kullanıyorum, yaptığım 3-4 avda bir sıkıntı yaşamadım, 50 gr kurşun atıyorum çektiğim balıklar da 300-400 gr civarındaydı ama shimano, daiwa gibi markaların alt segment ürünlerinden çok şey beklememek lazım bence.

B

BS Okuru

Misafir
4000'lik olanını decathlon'dan uygun fiyatı nedeni ile ben de aldım. Normalde 200 lira civarında decathlonda 140 lira ihtiyacı olanlar değerlendirebilir. Hafif yemli avlarda kullanıyorum, yaptığım 3-4 avda bir sıkıntı yaşamadım, 50 gr kurşun atıyorum çektiğim balıklar da 300-400 gr civarındaydı ama shimano, daiwa gibi markaların alt segment ürünlerinden çok şey beklememek lazım bence.
:harika::harika::harika::harika::harika:
Evet şimdi gördüm, indirim yapmışlar.
Yedek olarak alınabilir neden olmasın

umitdulger

Daimi Üye
Adı
Ümit DÜLGER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ben 2 ay önce aldım fiyatı hala yükseltmediler abi. Gerçi aliexpress'te 35 dolara da var ama 20 lira için beklemeye deymez bence. Decathlon arada yapıyor böyle güzellikler. 120 liralık dalış maskesini de 80 liraya almıştım geçen sene :)

B

BS Okuru

Misafir
Ben 2 ay önce aldım fiyatı hala yükseltmediler abi. Gerçi aliexpress'te 35 dolara da var ama 20 lira için beklemeye deymez bence. Decathlon arada yapıyor böyle güzellikler. 120 liralık dalış maskesini de 80 liraya almıştım geçen sene :)
Takip edip :ssrtcbya::ssrtcbya::ssrtcbya:
Açgözlülük yapmayıp ( acımadan hemen bulduğumuzda kafamızdakini almak ) :komik::komik::komik::komik::komik:
Takip edip denk geldiğinde almak lazım ;) :kyfmyrn::kyfmyrn::kyfmyrn::kyfmyrn::kyfmyrn:
:harika::harika::harika::harika::harika::harika:

ktg666

Aktif Üye
Adı
KEREM
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hayırlı olsun,
Almışsınız zaten galiba ,
Fiyat ne kadardıki ? Piyasa fiyatı 150 civarı
Aldığınız ürünün detayları aşağıda,
270 gr, 3 bilyalı ,4 kg drag

bu fiyatlara ise ;

Ceymar 25 aynı fiyat

-Devir: 5.0:1 , -Ağırlık: 227gr , -Bilye: 7+1 , -Drag: 3kg

Ceymar 30 yaklaşık 175 civar

5.0:1 devirli, 7BB+1RB rulmanlı ve 6kg drag , 232g ağırlığında
Eyvallah abi,
Bir sitede 200 tl uzerinde bir fiyat gordum ama tabi piyasayi sen daha iyi takip ediyorsun,
Ben 120 tl verdim decathlondan aldim,sanirim istanbul icinde spinde uzmez diye dusunuyorum..
Ben biraz sarim hizina takigim 80 cm yi gorunce dayanamadim:))

ktg666

Aktif Üye
Adı
KEREM
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Evet onu da dusundum biraz agar geldi 390 gr sanirim,
Ama fiyati hala 140 tl, kendimi biraz gaza getirip onu da almayi dusunmuyor degilim, guzel firsat sanki:))

B

BS Okuru

Misafir
Eyvallah abi,
Bir sitede 200 tl uzerinde bir fiyat gordum ama tabi piyasayi sen daha iyi takip ediyorsun,
Ben 120 tl verdim decathlondan aldim,sanirim istanbul icinde spinde uzmez diye dusunuyorum..
Ben biraz sarim hizina takigim 80 cm yi gorunce dayanamadim:))
Başlangıç için ziyadesiyle işini görür.
Ilerleyen zamanda daha iyisini isteyeceksin
Ve nasipte olur inşallah ;)
Keyfin olsun
Bahtın bol olsun

ktg666

Aktif Üye
Adı
KEREM
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Başlangıç için ziyadesiyle işini görür.
Ilerleyen zamanda daha iyisini isteyeceksin
Ve nasipte olur inşallah ;)
Keyfin olsun
Bahtın bol olsun
Tesekkur ederim abi kotu makine yorumu duycam diye biraz endiseliydim,bende hyperloop 2500 var, o bile gecen sene beni gayet memnun birakti, sanirim 1 tik uzerine cikabildim:)
Hepimize keyifli bir sezon olur umarim...