Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Daiwa Crossfire New Spin 7-28gr Kamış Aldım(fotoğraflı)

barla_32

Aktif Üye
Kamışı hala kullanıyor musunuz ? 8 ile 15 gr arası atarı nasıl acaba ?

ReJx

Yeni Üye
Uzun araştırmalarım neticesinde bir kaç marka model arasında gittim geldım ve en sonunda bu kamışta karar kıldım.
Daha çok tatlı suda yemli av yapan biri olarak spin disiplininde pek faaliyet gösteremedim. Yeni taşındığım konum itibariyle gerek turna gerekse denizin yakın olması beni spin disiplinine ilgi göstermeme neden oldu. Umarım aradığım deneyimlere kavuşurum.

Kamış Daiwa'nın Crossfire New Spin modeli. 244cm uzunluğa ve 7-28 gram atara sahip. İstediğim gibi çok esnek değil ''MH'' değerinde bir esnekliği mevcut. 160 gram çok hafif bir kamış.

Spesifikasyon:
. "Sea Guide" marka yüzük ( halka)
. 7 adet yüzük.
· Gövde yapımında kullanılan karbon kompozit materyal sayesinde kamış son derece sağlam bir gövde yapısına sahiptir.
· Olta misinasının deformasyonunu engelleyen Seaguide yüzükler kullanılmıştır.
· Olta makinesinin modüler bağlantısını sağlayan vidalı makine yatağı mevcuttur.
· Kamışı daha iyi kavrayabilmenizi sağlayan eva sapa sahip bir modeldir.
Hayirli olsun yeni kamişiniz. Bende ayni atar degerine sahip crossfire ve spitfire arasinda kaldim . Eger ikisini de kullanan birileri varsa hangisini tercih edelim ?