Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Daiwa exceler lt (yeni makine)

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında İsmail Öz tarafından paylaşıldı.

1. İsmail Öz

İsmail Öz Aktif Üye

Az once daiwanin sitesinde gordum. Dusuk daiwa draglarina da bir cozum bulmus olacaklar ki exceler lt 4000 de 26.5 lb(yaklasik 12 kg) drag ve yani sira 8.4 ons agirlik (yaklasik 240 gram) bir turda 32.5 inch sarim 5:2:1 devir orani ile kagit uzerinde harikalar yaratmislar. E bay de 90 dolara buldum. Fark eden oldu mu nasil birseydir bu stradic almayi dusunuyodum bundan almayi dusunmeye basladim?

BS Okuru bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Ballistic lt de süper makine harika makine yapmışlar drag 10 kg 3000 lik ballistic 185 gram yapmışlar :)

İsmail Öz bunu beğendi.
  4. İsmail Öz

İsmail Öz Aktif Üye

Tackledirectmis site pardon. 280 dolara 4000 ligi var agirligi 225 gram cekeri 12 kg. Inanilmaz birsey heyecanlandim suan. Siteyi bilsem gelecegini sorun olmayacagini 900 liraya stradic alacagima bunu alirim gozu kapali ama

BS Okuru bunu beğendi.
  5. İsmail Öz

İsmail Öz Aktif Üye

m.tackledirect.com/daiwa-fuego-lt-spinning-reels.html

Begenmedigim.fuego 12 kg cekeri 240 gr agirligi magseal teknolojisi ile karsimizda. Fiyat gayet uygun bu makineye cok az bile ama bu siteden urunler ulkemize geliyor mu orasi onemli

6. İsmail Öz

İsmail Öz Aktif Üye

m.tackledirect.com/daiwa-tatula-lt-spinning-reels.html

Abi cok mu efsane bu fiyata gore bana mi oyle geliyor asik oldum kendisine suan bu makinenin

7. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Türkiyeye gelcek zaten ballistic lt bence süper yapmışlar ağırlıkları süper 3000 lik için 10 kg süper ötesi olmuş :)

İsmail Öz bunu beğendi.
  8. İsmail Öz

İsmail Öz Aktif Üye

1500 lira alti satacaklarini sanmiyorum o sitedeki 1100 e denk geliyor kaba hesap. Tatula cok hosuma gitti 210 gram agirlik 6+1 bilye 12 drag 4000 kafa ve tamamen sade. Daha ne olsun :)

9. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Hepsi birbirinden güzel ballistic tatula prorex morethan exceler daiwa 2017 makineleri süper oldu acaba 2018 de çıkar ise exist nasıl olur :) :)

İsmail Öz bunu beğendi.
  10. İsmail Öz

İsmail Öz Aktif Üye

Yer yerinden oynar bakalim kac aya kac lira fiyatta turkiye piyasasina girecek bu makineler :)

BS Okuru bunu beğendi.
  11. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Gelir ocak şubat gibi herhalde :)

İsmail Öz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş