Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Daiwa Fuego

Kaan.

Üye
Adı
Kaan A.
Şu anda lrf için legalis 1000 kullanıyorum onu satıp yerine fuego 1000 alma gibi bir düşüncem var yabancı forumlarda kafanın oynamasında şikayetçi olanlar vardı kullananlar bunun hakkında bilgi verebilirler mi ve fuegoya geçmeye değer mi

midnigth

Aktif Üye
Adı
ömer baykal
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Cok sik baliga gitmiyorsaniz ve avdan sonra makinenin temizligini yaptiginiz surece legalisten fuegoya gecmeniz gereksiz bence .

alperkg

Yeni Üye
Adı
alper
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Sarım hızını arttırmayı düşünüyorsanız belki olabilir ama aynı sarım hızında olanı alacaksanız bence aralarında bir fark yok. Ben de legalis 1000 D kullanıyorum. 64 cm sarım. biraz daha hızlı sarım bir makine düşünüyorum. stradic 100 hg olabilir mesela. 74-75 cm sarım.

roxy

Aktif Üye
Adı
Batuhan Candan
Bende yeni aldım, henüz deneme fırsatım olmadı, tuzlu suya karşı magsealed özelliğinden başka bir fark yok, ancak almışken 250 daha verip bunu aldım.1000'den 2000 kafaya yada D'den XH geçmeyecekseniz gerek yok.

Kaan.

Üye
Adı
Kaan A.
Bende yeni aldım, henüz deneme fırsatım olmadı, tuzlu suya karşı magsealed özelliğinden başka bir fark yok, ancak almışken 250 daha verip bunu aldım.1000'den 2000 kafaya yada D'den XH geçmeyecekseniz gerek yok.
Sarım hızını arttırmayı düşünüyorsanız belki olabilir ama aynı sarım hızında olanı alacaksanız bence aralarında bir fark yok. Ben de legalis 1000 D kullanıyorum. 64 cm sarım. biraz daha hızlı sarım bir makine düşünüyorum. stradic 100 hg olabilir mesela. 74-75 cm sarım.
Cok sik baliga gitmiyorsaniz ve avdan sonra makinenin temizligini yaptiginiz surece legalisten fuegoya gecmeniz gereksiz bence .
Yaptığınız yorumlar için teşekkür ederim makinemin sarım hızından oldukça memnunum, zaten 2000lik ya da xh düşünmüyordum magsealed ve tek parça kol için geçme gibi bir düşüncem olmuştu. Avlardan sonra makinemin temizliğine önem veriyorum o yüzden fuegoya geçmekten vazgeçtim belki tek parça kol için excelera geçebilirim ama