Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

DAİWA LATEO VE SHİMANO DİALUNA

tufi

Üye
Adı
Tufan
Bahsi gecen ıkı kamış haricinde senin tr görmediğin ve kullanmadığın kamışları benim kullanmışlığım vardır ayrıca cevremde bu işi hakkıyla yapan bir cok es dost arkadaşlarım var. insanlar Bı urunu alıp sevmeye bilir eline oturma meselesidir bu durum.

yukarıda arkadas fıkrını beyan etmıs sız ise arkadasın fıkrıne saygı duymak yerıne agresıf tutumlar sergılemıssınız bu denlı agresıf tutumlar'dan uzak durmanızda fayda var rast gelsın.
Maşallah.

ErdalYildiz

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bizimde tuzumuz olsunçorbada.
Shimano Dialuna 274 6-32 ve Dialuna 8-45 kullandım.İkisinin arasından 290 8-45 derim.
lateo 259 7-35 lateo 244 7-35 kullandım.
Dialuna zevkli bir kamış olsada 10 av sonra epoksi sararması oldu, yüzüklerde hafif paslanma yaptı.
bence bu iki kamış yerine aşağı yukarı aynı fiyatlara yamaga blanks early plus al hiç olmazsa üstünde Made in Japan yazıyor

tufi

Üye
Adı
Tufan
Hafta sonu daiwa leteo. 2.89 10-50 gr atarlı olanı aldım. Ve ilk denemelerini yaptım. Kamıştaki deneyimim. Hafif, dengeli, erimi aksiyonu güzel,ne sert ne yumuşak orta sertlikte, bana göre harika bir levrek kamışı. Tabi bazı arkadaşların yazdığı gibi kamış olayı kişiye göre değişebiliyor.

Tekrar her iki kamış hakkında yorumda bulunarak katkıda bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.İyi akşamlar.

M. Taha D.

Daimi Üye
Hafta sonu daiwa leteo. 2.89 10-50 gr atarlı olanı aldım. Ve ilk denemelerini yaptım. Kamıştaki deneyimim. Hafif, dengeli, erimi aksiyonu güzel,ne sert ne yumuşak orta sertlikte, bana göre harika bir levrek kamışı. Tabi bazı arkadaşların yazdığı gibi kamış olayı kişiye göre değişebiliyor.

Tekrar her iki kamış hakkında yorumda bulunarak katkıda bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.İyi akşamlar.
Hayırlı Olsun.. Kazasız belasız kullanın inşAllah..

gelibolu

Daimi Üye
Adı
Tezcan.Bozkurt
İyi günlerde kullanın.Çok güzel kamış.

FARUKSEZER

Daimi Üye
Adı
FARUK SEZER
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Keyif ile kullanın.

djblacky

Üye
Adı
Murat
Bizimde tuzumuz olsunçorbada.
Shimano Dialuna 274 6-32 ve Dialuna 8-45 kullandım.İkisinin arasından 290 8-45 derim.
lateo 259 7-35 lateo 244 7-35 kullandım.
Dialuna zevkli bir kamış olsada 10 av sonra epoksi sararması oldu, yüzüklerde hafif paslanma yaptı.
bence bu iki kamış yerine aşağı yukarı aynı fiyatlara yamaga blanks early plus al hiç olmazsa üstünde Made in Japan yazıyor
Hocam Yamaga Blanks konusunda ki fikirlerinize aynen katılıyorum