DAİWA LATEO VE SHİMANO DİALUNA

tufi

Üye
9 Ara 2013
48
39
18
İstanbul
Adı
Tufan
Yorum ve görüşlerini belirten tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Daha karar veremedim. Forum harici yaptığım araştırmalara görede ikiside güzel kamışlar.

tufi

Üye
9 Ara 2013
48
39
18
İstanbul
Adı
Tufan
ikisinide almam.dialuna xride gibi.lateo çok yumuşak
Ne zaman üye oldun? Ne ara yorum yaptın? Önce kendini tanıtsaydın kardeş.
Nickinden ve konuya girişinden foruma nifak tohumları serpmeye geldiğin belli. Kafadan girmişsin olaya.
Herkezin ikisinden birini beğendiği kamışı batozlama kötülemeye geldiğin belli.
Sonra sen alsan ne yazar, almasan ne yazar, millete ne.

tufi

Üye
9 Ara 2013
48
39
18
İstanbul
Adı
Tufan
kardes arkadas fıkrını beyan etmıs ne var bunda ? bende ıkı kamısı sevmeyen bırısıyım bırak bu ıkı kamısı spın ve lrf den nefret eden bırısıyim.
İyide kardeş, spin ve lrf den nefret eden biriysen bu kamışları ne ara kullandında sevmedin? Kendi kendinle çelişmişsin:)

yalcinnoguzz

Aktif Üye
11 Şub 2019
205
449
63
İstanbul
Adı
Oğuz Yalçın
Ne zaman üye oldun? Ne ara yorum yaptın? Önce kendini tanıtsaydın kardeş.
Nickinden ve konuya girişinden foruma nifak tohumları serpmeye geldiğin belli. Kafadan girmişsin olaya.
Herkezin ikisinden birini beğendiği kamışı batozlama kötülemeye geldiğin belli.
Sonra sen alsan ne yazar, almasan ne yazar, millete ne.
Bu kamış işi bildiğiniz gibi çok çetrefilli. 3bin liralık kamış kullanırsın begenmezsin 300 liralık kamış hoşuna gider. herkes tecrübesine göre fikrini açıklamakda özgür ayrıca.bu kadar agresif tutuma gerek yok.

Oltanın

Aktif Üye
8 Eki 2019
305
1,001
93
Kan Grubu
B Rh Pozitif
İyide kardeş, spin ve lrf den nefret eden biriysen bu kamışları ne ara kullandında sevmedin? Kendi kendinle çelişmişsin:)
Bahsi gecen ıkı kamış haricinde senin tr görmediğin ve kullanmadığın kamışları benim kullanmışlığım vardır ayrıca cevremde bu işi hakkıyla yapan bir cok es dost arkadaşlarım var. insanlar Bı urunu alıp sevmeye bilir eline oturma meselesidir bu durum.

yukarıda arkadas fıkrını beyan etmıs sız ise arkadasın fıkrıne saygı duymak yerıne agresıf tutumlar sergılemıssınız bu denlı agresıf tutumlar'dan uzak durmanızda fayda var rast gelsın.

Son düzenleme: