Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Daiwa Levrek Sahteleri

spindoctor

Aktif Üye
Adı
Ali Üzer
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Gitti 30$ :(

Abi 120F SSR laser maiwashi sipariş verdim bakalım denildiği kadar iyi mi bu sahte :)

Bülent abi benim aklım hala TACKLE HOUSE FEED SHALLOW 128+ sana aldığımız fıstık yeşilinde kaldı sanırım kendime de alacağım ilk fırsatta...

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
Gitti 30$ :(

Abi 120F SSR laser maiwashi sipariş verdim bakalım denildiği kadar iyi mi bu sahte :)

Bülent abi benim aklım hala TACKLE HOUSE FEED SHALLOW 128+ sana aldığımız fıstık yeşilinde kaldı sanırım kendime de alacağım ilk fırsatta...
Seni yine masrafa soktuk. :D
Fakat pişman olmayacağını biliyorum.

Tamam enerji ihtiyaçlarının yükseldiği kış aylarında küçücük ispendek kendi boyundaki sahteye, fino köpeğinin danuaya kafa tuttuğu gibi saldırıyor.
Önümüz ise kış. Siparişin olumlu.
Yazın ise genelde kolay lokma küçüklere daha çok ilgi gösteriyorlar. Yazın sık sahte değiştirip her şeyi denesem de 8 cm lik silikonlar, incecik duo ruf manic gibi ürünleri daha çok atıyordum. Bu yaz çok tembellik ettim pek balığa gitmedim ya neyse. Şimdi de bu ufaklıklara lazy slim katacaktım yaz bitiyor deyip şimdilik almadım. Yarın belli olmaz.:rolleyes:

Levrek avında büyük yem büyük balık kuralı geçerli değildir. Her boy levrek her boy sahteye atlasa da küçükler daha şanslı.
Sipariş vermediysen Tackle House feed fıstığı unut.

Daiwa her zaman Daiwa'dır. Ali de spindocktor'dur.:)

halimyildiz

Daimi Üye
Adı
halim yildiz
abi biz bunları kopyala yapıştır la pc atalım alamasakta bakınmakla yetiniriz

spindoctor

Aktif Üye
Adı
Ali Üzer
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Seni yine masrafa soktuk. :D
Fakat pişman olmayacağını biliyorum.

Tamam enerji ihtiyaçlarının yükseldiği kış aylarında küçücük ispendek kendi boyundaki sahteye, fino köpeğinin danuaya kafa tuttuğu gibi saldırıyor.
Önümüz ise kış. Siparişin olumlu.
Yazın ise genelde kolay lokma küçüklere daha çok ilgi gösteriyorlar. Yazın sık sahte değiştirip her şeyi denesem de 8 cm lik silikonlar, incecik duo ruf manic gibi ürünleri daha çok atıyordum. Bu yaz çok tembellik ettim pek balığa gitmedim ya neyse. Şimdi de bu ufaklıklara lazy slim katacaktım yaz bitiyor deyip şimdilik almadım. Yarın belli olmaz.:rolleyes:

Levrek avında büyük yem büyük balık kuralı geçerli değildir. Her boy levrek her boy sahteye atlasa da küçükler daha şanslı.
Sipariş vermediysen Tackle House feed fıstığı unut.

Daiwa her zaman Daiwa'dır. Ali de spindocktor'dur.:)
Abi verdik artık sipariş geri dönüş yok senin fıstık yeşile kapıldım resmen. Kaybolursa artık daiwa alırız bir sonrakine.

Fıstık benim olacak binicem üstüne vurucam kırbacı vurucam kırbacı :)

MhsN35

Aktif Üye
Adı
Mahsun Erden
bülent abinin engin bilgilerinden faydalanarak SHORE LINE SHINER Z120F-SSR Bülent abim sağolsun onun yardımıyla aldım bi tane ve tuttuklarımdan 2 tane resmi paylaşayım 8 tane tuttuğum baraküdadan 4ünü ben aldım yeğenimin tuttuğunu da başka bi avda almıştım

20140814_IMG_4012_3724046.JPG
20140924_IMG_4415_3646578.JPG

Bülent Abi diyosa hiç sorgulamadan almanızı tavsiye ederim ama tabi arkadaşım sağolsun sahtemi kaptırdı geçen gün bıraktı denizde :((

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Çok güzel bir derleme abicim, kafamdaki bazı sahteleri de gördüm sayende :harika: Ellerine sağlık :) Bu kış spin olayına biraz yoğunlaşacağım sağlam birkaç sahte almam gerekiyor tabi ki tercihim öncelikle daiwa olacak..

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
bülent abinin engin bilgilerinden faydalanarak SHORE LINE SHINER Z120F-SSR Bülent abim sağolsun onun yardımıyla aldım bi tane ve tuttuklarımdan 2 tane resmi paylaşayım 8 tane tuttuğum baraküdadan 4ünü ben aldım yeğenimin tuttuğunu da başka bi avda almıştım

Ekli dosyayı görüntüle 10068
Ekli dosyayı görüntüle 10070

Bülent Abi diyosa hiç sorgulamadan almanızı tavsiye ederim ama tabi arkadaşım sağolsun sahtemi kaptırdı geçen gün bıraktı denizde :((
Yanıtını şimdi gördüm.
Yağmurda, yürüme mesafesi uzun olduğundan gidemediğiniz o kayalıklar yerine yağmuru gördüğünde suyun bulandığı yerlere git.
Z120 SSR yi arkadaşın kopartmış, dert etme. Sana çamurlu su için Croswake 111 kırmızı kafa da göndermiştim.
Bunu çamurlu ve aşırı bulanık suda kullandığında Z-SSR nin acısını unutacaksın. :)
Aslında 111 yerine 90 mmlik olsaydı daha iyi olurdu ama bu da çok işine yarayacak sahte.

Bir de su üstü denemelerine başla. 7 gr atarlı kamışla bulabilirsen, Megabass Dog X ve Pop X hot chart bone, white butter fly, wagin hasu hangi renge denk gelirsen al.
Ya da bu kamış yeter dersen elindekiyle at, veya Giant Dog X te alabilirsin. İşe yarar birçok su üstü olsa da bunlar su üstünün krallarıdır.

Yine bulabilirsen Ftec'in V Six124 incecik yılan balığı sahtelerini ara.
Unutma sahte ne kadar küçük, levrek o kadar büyük.

hayalet avcısı

Daimi Üye
FLAT JUNKIE HIRAME SNİPER 90 ES yerli sitelerde satışa konmuş daha yeni bu sahteyi kullanan varmı acaba