Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Daiwa Levrek Sahteleri

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
Bunca Daiwa sahte yem kullanan var hangi model ve renklerden hangi koşullarda sonuç aldıkları hakkında bilgi vermemiş. Yukarılarda bu bilgilerin paylaşılmasını istemiştim.

Bunca renkten bizim sularda hangileri geçerli bilgi toplayabilirsek, boşuna dışarı para ödemeyiz, renginden hoşlanıp yanlış sahte alanlar yanlış yapmazlar.

HastaRuH

Daimi Üye
Adı
ERKAN
Bunca Daiwa sahte yem kullanan var hangi model ve renklerden hangi koşullarda sonuç aldıkları hakkında bilgi vermemiş. Yukarılarda bu bilgilerin paylaşılmasını istemiştim.

Bunca renkten bizim sularda hangileri geçerli bilgi toplayabilirsek, boşuna dışarı para ödemeyiz, renginden hoşlanıp yanlış sahte alanlar yanlış yapmazlar.
evet abi bende bir tane daiwa var ama bu listede yok dr mi doktormu ne çok hafif zor atılıyor çok az şans verdim skor sıfır :)

unutmadan senden haber beklemekteyim :)

androsam35

Aktif Üye
emeğinize sağlık..
konu başlı başına bi şaheser.. verim alınan sahtelerin de eklenmesiyle temeli daha da sağlamlaşacak gibi duruyor.. sık kıllanılanlara ekliyorum..
iyi geceler..

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
Ben de yeni alacaklarım için bu konuya bakıyorum.:)

Geçen gün TD Salt pencil almaya kalktım, sonra elimdeki su üstülerden hala hiç kullanmadıklarım olduğundan caydım. Acaba forumda TD salt pencil kullanmış olan var mı? Ağız yapısı yavaş çekimde dahi su sıçratacak gibi. Popperlar hariç birçok su üstünde ağız çevresi çıkıntısı ve ağız çukuru abartılı değil. TD yi merak ettim.

Yüklediğim resimler çok kaliteli değil renk seçimi için satıcılarda arayıp daha iyi incelemek gerekiyor.
Mesela bu sahte toplu resimde pek dikkat çekecek durumda değil.

Bunlar da öyle, kefalin bol olduğu yerde sanırım iyi çalışır

Bu da birçok etçili kandıracak başka bir renk

MhsN35

Aktif Üye
Adı
Mahsun Erden
Can abinin dediği gibi jelibon gibi sanki aldıkça insanın alası geliyo daha çok ve Bülent abi tebrik ederim çok güzel bi konu olmuş keşke elimden gelse de hepsini satın alıp tek tek denesem :)

iPad Air Tapatalk aracılığı ile gönderildi

androsam35

Aktif Üye
abi son mesajının 3. resimdeki sahte, senin 'süper sahte' ni andırıyor..
bence sen onu yakın zamanda edinirsin :)

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
bende hayal kirikligi oldu cok katilim olcagini düsünmüstüm ne yalan söyleyeyim
Daiwa ile hayal kırıklığı yaşadığın avlarda başkaları ve sen balık alabildin mi?
Böyle bir durum olduysa bile kötü olduğunu kanıtlamaz. O an yakalanan balık, diğerlerini atıp çektiğinde sahte yakınlarında olmayıp gezen levrektir.

Olmadıysa yani diğer sahtelerle yakalayamadıysan çevrende de levrek tutabilene rastlamadıysan yine hayal kırıklığına gerek yok. Bu durumda o an doğru zaman değildi anlamı çıkar.

2. ve 3. hatta ilkini de lüfer için alabilirim. Luck Craft Gunfish115 siparişlerim gelsin, sahte turşusu kurmak için belki bunları da sipariş verebilirim.

Ya da turşu kavanozuna domates olarak G-Splah120 alırım. Şu an 18 dolar, 3 tane alınca navlun ücreti de yok.

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
Söylediğin Daiwa zaten bende varmış.:eek:
Ne zaman almışım bilmiyorum. :eek::eek:

İki üç hafta önce elime geçti, kutusundan çıkarıp çantama koydum.
Geçen hafta kullandım solungaları ile ağzı arasında delik var, yani ağzından giren su az da olsa solungaç kapaklarından çıkıyor.
Henüz herhangi bir avı yok.

Bir MÜJDE

Crosswake 111 ve Z120F SSR nihayet ülkemize benim zorumla geldi.

Önümüzdeki hafta satışa çıkar, sanıyorum ki o hafta tükenir.
Çünkü yurt dışından alacağımız fiyatlara satışa sunulacağı söylendi.

Ozkanartuc

Aktif Üye
Günlerdir zor tutuyorum kendimi zaten,bu konuyu da gördüm tam oldu.

Şunu da alayım,şu seriyi de tamamlayayım, aa bu da güzelmiş vs. derken 1 yıla kalmaz sahte müsrifliğinde seni geçicem herhalde :)