Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Daiwa Megaforce 30_80 Jig Kamışı Kullananlar

Sercan_01

Daimi Üye
Adı
Sercan M.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Selamlar herkese, Hayırlı cumalarınız olsun. Aramızda bu kamışı kullanan veya kullanmış olan büyüklerimin yorumlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim

M

MALKOÇOĞLU

Misafir
Selam kardeşim . Sapı yumuşak sünger(eva) yüzükler Fiji değil normal sic,makara yatağı fuji. Ucu sert değil aşırı yumuşak. Ben kullandım hiç memnun kalmadım başka bir arkadaşa sattım. Balığı hissetmesi çok zor oluyordu. Ağırlık olarak 155 gr felan gelmişti. İstersen bi mağazada eline al dene derim.

Sercan_01

Daimi Üye
Adı
Sercan M.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Selam kardeşim . Sapı yumuşak sünger(eva) yüzükler Fiji değil normal sic,makara yatağı fuji. Ucu sert değil aşırı yumuşak. Ben kullandım hiç memnun kalmadım başka bir arkadaşa sattım. Balığı hissetmesi çok zor oluyordu. Ağırlık olarak 155 gr felan gelmişti. İstersen bi mağazada eline al dene derim.
Tekneden jig için kullanacağım abi ortalama 50 metre derinlikte 60 gram jiglerle

Sercan_01

Daimi Üye
Adı
Sercan M.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
8 10 kilo bi balık bindiği zaman güven vermesi nasıl acaba onu merak ediyorum abi