Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Daiwa Ninja serileri

ardaseker

Yeni Üye
Adı
Arda Ş
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Herkese selamlar, daiwa ninja bs19 lt serisi,ninja19 bg ve ninja18 lt serisi arasindaki farklar nedir hangisi lrf ye daha uygundur? Legalis 1-12 kamış ile 2000 ya da 1000lik modelini kullanmayı düşünüyorum.Hangisini önerirsiniz ya da alternatif olarak ne önerebilirsiniz.

mohac

Aktif Üye
Adı
Aykut
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Herkese selamlar, daiwa ninja bs19 lt serisi,ninja19 bg ve ninja18 lt serisi arasindaki farklar nedir hangisi lrf ye daha uygundur? Legalis 1-12 kamış ile 2000 ya da 1000lik modelini kullanmayı düşünüyorum.Hangisini önerirsiniz ya da alternatif olarak ne önerebilirsiniz.
Bg (Black gold) ve bs (Black silver) sadece renk farkı diye biliyorum.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

umitdulger

Daimi Üye
Adı
Ümit DÜLGER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ben o kamışı hiç kullanmamanızı öneririm :)
8 yılda 15 taneye yakın lrf ve light spin kamış kullandım içlerinde açık ara en dengesizi legalis 1-12 modeliydi.
Elimdeki 1000'lik lrf makinesi ile dengelenmeyince gidip daiwa ninja 2500 bg almıştım ama onun da faydası olmadı.
1-12 bir kamışın 260 gr bir makine ile dengeye gelmemesi gerçekten enterasan, daiwa bu kadar ayarsız bir kamış yapmayı nasıl başarmış anlamadım.

mohac

Aktif Üye
Adı
Aykut
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben o kamışı hiç kullanmamanızı öneririm :)
8 yılda 15 taneye yakın lrf ve light spin kamış kullandım içlerinde açık ara en dengesizi legalis 1-12 modeliydi.
Elimdeki 1000'lik lrf makinesi ile dengelenmeyince gidip daiwa ninja 2500 bg almıştım ama onun da faydası olmadı.
1-12 bir kamışın 260 gr bir makine ile dengeye gelmemesi gerçekten enterasan, daiwa bu kadar ayarsız bir kamış yapmayı nasıl başarmış anlamadım.
En iyisi ve fiyat performans olanı hangisiydi :)

umitdulger

Daimi Üye
Adı
Ümit DÜLGER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
En iyisi ve fiyat performans olanı hangisiydi :)

Şu anda kullandığım crazee ajimeba'dan çok memnunum ve kesinlikle tavsiye ederim.
Daha uygun fiyatlı ve yüksek memnuniyet sağlayan bir diğer model de Nomura Hiro Street 0-6 gr oldu. (Biraz sert bir kamış)
Daiwa legalis tercih edilecek ise 1-10 gram olan tercih edilmeli diye düşünüyorum.

Kaan.

Yeni Üye
Adı
Kaan A.
Mutlaka ninjalardan birini tercih edecekseniz 1000lik olanı ağırlığı nedeniyle tercih etmeniz daha iyi olacaktır legalis 1-12gr hakkında da herkes cok dengesiz olduğunu soyluyor ben 1-10gr olan modelini kullanıyorum ve memnun olduğumu söyleyebilirim