Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Daiwa Tdr team Hk bilgi

cansa

Yeni Üye
Adı
caner
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhabalar,
Yedek bir makina almak istiyorum internette Daiwa team tdr bir makina buldum onu almayı düşünüyorum ama Türkiye’de sanırım cok tutulan bir makina değil.Makina hakkında bilgisi olan üstatlarımın desteğini rica ediyorum.Tam modelinide bilmiyorum sahibi 3000 lik yada 4000 lik olduğunu söylüyor.Sizce bu makina alınır mı?

Ekli dosyalar

Erdem82

Aktif Üye
Adı
ERDEM
Merhabalar,
Yedek bir makina almak istiyorum internette Daiwa team tdr bir makina buldum onu almayı düşünüyorum ama Türkiye’de sanırım cok tutulan bir makina değil.Makina hakkında bilgisi olan üstatlarımın desteğini rica ediyorum.Tam modelinide bilmiyorum sahibi 3000 lik yada 4000 lik olduğunu söylüyor.Sizce bu makina alınır mı?
Özelliklerine bakılırsa gayet iyi bir makina. Türkiye'de tutmamasının sebebi distribitörün getirmemesinden. Bazı modeller ne yazık gelmiyor ülkemize. Fakat alırken iyi kontrol etmek lazım. İçi açıldı mı gress değişimi oldu mu Mag Sealed özelliğini kaybetmiş mi? Bu makinelerin gressleri farklı çünkü.

Özellikleri
  • Digigear
  • Air Rotor
  • Twistbuster 2
  • Mag Sealed
  • ABS
  • Aluminium alloy HardBodyz
  • AirBail
  • HIP High impact line clip
  • One Touch Single Folding Handle (Interchangeable)
  • Infinite Anti-Reverse
  • 5 CRBB + 1RB
  • 1 Spare Aluminium Spool

cansa

Yeni Üye
Adı
caner
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Özelliklerine bakılırsa gayet iyi bir makina. Türkiye'de tutmamasının sebebi distribitörün getirmemesinden. Bazı modeller ne yazık gelmiyor ülkemize. Fakat alırken iyi kontrol etmek lazım. İçi açıldı mı gress değişimi oldu mu Mag Sealed özelliğini kaybetmiş mi? Bu makinelerin gressleri farklı çünkü.

Özellikleri
  • Digigear
  • Air Rotor
  • Twistbuster 2
  • Mag Sealed
  • ABS
  • Aluminium alloy HardBodyz
  • AirBail
  • HIP High impact line clip
  • One Touch Single Folding Handle (Interchangeable)
  • Infinite Anti-Reverse
  • 5 CRBB + 1RB
  • 1 Spare Aluminium Spool
Değerli bilgileriniz için çok teşekkürler Erdem bey,

benim için iyi bir yol gösterici oldu 🙏