Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dalamandan selamün aleyküm

Scubahsn

Yeni Üye
Adı
Hasan sivri
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhabalar. Adım hasan 30 yaşındayım muğla dalamanda yaşıyorum uzman çavuşum balık hastalığına 11-12 yaşlarında başlayıp amatör olarak devam ediyorum arada zıpkın arada olta fırsat buldukça denize çıkmaya çalışıyorum 15 hp 4.30 polietilen bir tekne sahibiyim pek memnun olmasamda humminbird helix7 ds chirp g3n modeli balık bulucum var. Bana yakın tanışmak isteyen arkadaşlar varsa memnuniyetle beklerim.

Oltanın

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
A.S İstanbul da oturuyorum Gelip Beni Alırsan Neden Olmasın Tanışırız :) sonra sırtı yaparız jig yaparız spin yaparız kısacası suda yüzen canlı ne varsa yakalarız elimiz asla boş dönmez bu arada balık bulucuya felan hiç gerek yok cok degıl 1 haftada merayı cozerım ben balık yakalamadan geri dönmek yok haberın ola sonra ben sıkıldım gerı donelım ısım cıktı donmem lazım vs gibi bahaneler olmasın :)
Hoş Geldiniz.

Son düzenleme:

Scubahsn

Yeni Üye
Adı
Hasan sivri
Kan Grubu
O Rh Pozitif
İstanbul da oturuyorum Gelip Beni Alırsan Neden Olmasın Tanışırız :) sonra sırtı yaparız jig yaparız kısacası suda yüzen canlı ne varsa yakalarız elimiz asla boş dönmez illa bi balık yakalarız yakalamadan geri dönmek yok :)
Hoş Geldiniz.
Hoşbuldum. Daha bu sabah çıktım jigging ve sırtı yaptım boş geldim. Maksat gezmek olsun 😅

Sergi0

Aktif Üye
Adı
Serhat Ç.
Merhabalar aramıza hoşgeldiniz...