Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Decathlon Balikçilik Ürünleri Ülke Ayrimi

barlas61

Daimi Üye
Adı
Okan
Ben mesela romanyada gezdim magazayi. Ancak orada daha cok gol balikciligi oldugu icin deniz ile ilgili hic bir urun yoktu. Tamamen politika ulkede yapilan avlara yonelik oluyor. Ulkeye gore urunler degisiyor.

TrAcHuRuS

Daimi Üye
Adı
Cumhur D.
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Decathlonu ilk olarak 2016 yilinda bayrampasa forum magazasinda kesfettim. O zamanlar iki buyuk reyon bile yetmiyordu balikcilik urunlerine. Ve her daim reyonlarda bir eleman yardimci oluyordu. Ilk lrf kamisimi ve lrf malzemelerimi - ki artik satilmiyor o markalar - oradan almistim. Cok ekmeklerini yedik Allah razi olsun :)

Ara ara yine kursundur samandiradir alisveris yapiyorum. Ama 2016 daki o iki buyuk reyon 2019 da nerdeyse yarim reyona dustu. Cesit ve ilgilenen calisan azaldi. Bence bunun en buyuk sebebi hirsizlik ve kotu kullanim. Acikta satilan urunlerin nerdeyse tamaminda hirsizlik yasaniyor. Kotu kullanim ise mesela misinalar acilmis yerlerde gezmekte. Bu magazada bu konulari degerlendirerek reyonu kucultmeye gidiyor. Yakin zamanda butun balikcilik reyonu kalkarsa sasirmam artik :)

murat006

Üye
Adı
Murat
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Ben gönderdim. Bencede talebimizi bilsinler. Jig head aldım geçenlerde. 5 ve 10 gram olanlar Caperlan marka var. 14 ü başka marka aldım, Caperlan'ın kalite anlamında yanına yaklaşamaz. En azından internet satışlarında çeşitleri artsın. Ben ona da razıyım. Tabi mail de interneti karıştırmadım.

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Decathlon Türkiye

buradan dileklerinizi yazabilirsiniz , üye olmayı unutmayın

Ayrıca puan ve hediye çeki sisteminin de geri gelmesini isteyelim 10 tl de olsa iyi puan birikiyordu.

"Merhaba aktif olarak balık malzemeleri sıklıkla satın alıyorum.
Ancak ürün portföyü gün geçtikçe azalmakta.

Biz amatör balıkçılar olarak balık reyonlarının ve ürün portföylerinin artırılması için çaba sarf edilmesini diliyoruz.

Yaşanılan hırsızlık hadiselerinden haberdar ve üzgünüz.Bu hususta güvenlik önlemleri artırılabilir.

Özellikle Avrupa mağazalarında bulunan ürünlerin , rapala çeşitlerinin , daiwa fransa ürünlerinin , lrf yani light rock fishing ürünlerinin payı artırılırsa satışlar da artacaktır.
Kurşun arkası surf balıkçılık da popüler , buna uygun ürünler getirtilebilir.

Teşekkürler

Balıksevdam.com Ekibi"

Facebook'ta üye olduğum tüm gruplarda paylaştım , lütfen destek çıkın.

Son düzenleme:

Yılmaz KAVAL

Aktif Üye
Adı
Yılmaz 81
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Decathlon Türkiye

buradan dileklerinizi yazabilirsiniz , üye olmayı unutmayın

Ayrıca puan ve hediye çeki sisteminin de geri gelmesini isteyelim 10 tl de olsa iyi puan birikiyordu.

"Merhaba aktif olarak balık malzemeleri sıklıkla satın alıyorum.
Ancak ürün portföyü gün geçtikçe azalmakta.

Biz amatör balıkçılar olarak balık reyonlarının ve ürün portföylerinin artırılması için çaba sarf edilmesini diliyoruz.

Yaşanılan hırsızlık hadiselerinden haberdar ve üzgünüz.Bu hususta güvenlik önlemleri artırılabilir.

Özellikle Avrupa mağazalarında bulunan ürünlerin , rapala çeşitlerinin , daiwa fransa ürünlerinin , lrf yani light rock fishing ürünlerinin payı artırılırsa satışlar da artacaktır.
Kurşun arkası surf balıkçılık da popüler , buna uygun ürünler getirtilebilir.

Teşekkürler

Balıksevdam.com Ekibi"

Facebook'ta üye olduğum tüm gruplarda paylaştım , lütfen destek çıkın.
Mailler işe yarıyor yada yarıyacak galiba bana da ekteki mail geldi Screenshot_2019-03-28-17-24-21.jpg

Büyük Beyaz

Daimi Üye
Adı
Serhat karayol
Konu ile ilgili bir ay kadar önce decathlon ile iletişime geçtim. Yurtdışındaki ürünlerin neden burada olmadığını sorduğumda, getirdikleri ürünleri müşteri talepleri doğrultusunda belirlediklerini söylediler. Ben de kendilerine yurtdışındaki bir kaç ürünün referans numarasını vererek bu ürünlere talep olabilir, en azından bir kaç adet getirip online mağazanıza koyun dedim. 2020 yılında muhtemelen float tube (belly boat) çeşitleri gelmiş olacak decathlona. En azından bana verilen bilgi bu yönde :)
gelmiş niyetliyim ama önce ürünü görmem lazım. Müşteri hizmetlerini aradım ulaşamadım.

Avcı Balık Balıkçılığı - BELLY BOAT FLOAT TUBE BOT