Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Decathlon olta önerisi

Hamza60

Üye
Adı
Hamza Bayram
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba, hobi balıkçılığına yeni başlayacağım. Sizden decathlon mağazasından olta takımı önerisi istiyorum. Bütçem 350-400TL. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bedri35

Aktif Üye
Adı
Bedri
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba, hobi balıkçılığına yeni başlayacağım. Sizden decathlon mağazasından olta takımı önerisi istiyorum. Bütçem 350-400TL. Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba Hamza, av yapacağın il ve hedef balıklar hakkında bilgi verirsen üstadlar yardımcı olacaktır. Kamış makine misina vb hepsi için toplam bütçen mi 400 tl? Bir de neden özellikle decathlon mağazası?

Hamza60

Üye
Adı
Hamza Bayram
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba Hamza, av yapacağın il ve hedef balıklar hakkında bilgi verirsen üstadlar yardımcı olacaktır. Kamış makine misina vb hepsi için toplam bütçen mi 400 tl? Bir de neden özellikle decathlon mağazası?
Hocam av yapacağım il istanbul'da köprü gibi yerler ve tokat'da göl kıyısı. Fazla büyük balık hedefim yok. Evet misina kamış ve makine için bütçem 400 TL. Decathlon sanırım kendi markaları olduğu için biraz daha uygun fiyatlı. Tabi bütçeme uygun başka önerileriniz varsa onlara da açığım.

Bedri35

Aktif Üye
Adı
Bedri
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Decathlon olta setleri genelde caperlan marka. Hiç kullanmadığım için yorum yapmam doğru olmaz. Anladığım kadarıyla surfcasting takımı bakıyorsunuz. Buradan link vermek doğru olmayacağı için eklemiyorum. Ancak 400-500 tl arasına bauer, albastar, effe gibi markaların surf takımları mevcut gördüğüm kadarıyla. Benim imzamda yazan surf malzemelerine de bakabilirsiniz. Pek fazla surfcasting ile uğraşmadığım için başlangıç seviyesinde son derece mütevazi bir takım ama iş görüyor mu derseniz benim işimi görüyor.

Hamza60

Üye
Adı
Hamza Bayram
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Decathlon olta setleri genelde caperlan marka. Hiç kullanmadığım için yorum yapmam doğru olmaz. Anladığım kadarıyla surfcasting takımı bakıyorsunuz. Buradan link vermek doğru olmayacağı için eklemiyorum. Ancak 400-500 tl arasına bauer, albastar, effe gibi markaların surf takımları mevcut gördüğüm kadarıyla. Benim imzamda yazan surf malzemelerine de bakabilirsiniz. Pek fazla surfcasting ile uğraşmadığım için başlangıç seviyesinde son derece mütevazi bir takım ama iş görüyor mu derseniz benim işimi görüyor.
Decathlon'dan bir öneride bulunabilirmisiniz hocam?

Bedri35

Aktif Üye
Adı
Bedri
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bilen arkadaşlar yazacaktır ben decathlondan malzeme kullanmadım kullanan arkadaşımda yok sizi yanlış yönlendirmek istemem.

Hamza60

Üye
Adı
Hamza Bayram
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bütçemi 500 TL ye kadar çıkarttım. Decathlon dışında set önerilerinizi de bekliyorum. Biliyorum bütçem çok düşük fakat bu bütçede en sağlam ürünü almak istiyorum.

Son düzenleme:

emreaktas

Üye
Adı
emre aktaş
Bende şu takım var. Kıyıdan ve köprüden avlanacaksanız yeterli ama şu an alacak olsaydım saltatrix kamış artı uygun fiyatlı bir makina tercih ederdim, ilk takım 150 gram maksimum atarı olduğu için boğazda kullanmaya pek uygun değil, saltatrix 250 grama kadar atarlı.

Halitr3

Üye
Adı
Halit metin
Kan Grubu
O Rh Negatif
çalıştığım avm de decathlon mevcut ve nerdeyse hergün balık avı reyonlarını geziyorum.Bu fiyat bandında sadece market takımları var maalesef.

Faryalı

Aktif Üye
Oskar kamış 284 TL
Okuma Revenger 226 TL

Tarafımca zamanında deneyimlenmiş, başlangıç için iyi bir set.
Köprü ve göl için kullanabilirsin.
Diğer arkadaşlarında tavsiyeleri olacaktır.