Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Denizliden Merhaba

raistland

Yeni Üye
Adı
Kadir
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Denizliden herkese selamlar.
Toplam 5 i geçmeyen bir balık tutma maceram olmuştu. Denizliden güvercinliğe ordan tekne ile balık havuzlarının kenarlarına gidiyoruz. Son 2 seferdir neredeyse hiç balık tutamadık. Youtube da bolca izleme sonrası gittiğimde dahi tutamamıştım :) ryobi virus 4000 lik makine aldım. ip misina önünde 2 metre civarı floracarbon misina var görünmez olması için dediler. Kamış 1,65 mt üstünde lrf yazan 8-16 gr atmalı bir kamış verdi satan abi ama kamış hakkında detaylı bilgim yok.
Geçen hafta marmaris çubucak da çay kenarı deniz kenarında aynı makine ile denemeler yaptım ama sonuç yine 0 :)
Bakalım bu forumda okuyacaklarımız ile kendimizi ne kadar geliştirebiliriz.
Herkese iyi günler dilerim.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Hoş geldin Kadir
Denemeye devam etmelisin.
Öncelikle bir hedefin olmalı. O hedefe yönelik yemler, sahteler vb ürünlerle denemelisin avlanmayı.
Bir de tabi o takımları almadan üye olsaydın foruma yeni harcamalar yapmak zorunda kalmyacaktın.
Oysa şimdi okudukça göreceksin ki kamış kısa, makine büyük.. Yani takım uyumsuz. :(

ADİL AYKOL

Daimi Üye
Adı
ADİL A.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hoşgeldin iyi formlar rastgele

raistland

Yeni Üye
Adı
Kadir
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Doğru dediniz bu kadar detaylı olabileceği aklıma gelmemişti. Üye olduktan beri okudukça aslında dediğiniz gibi olayın kamış,makine değil yem ip fırdöndü iğne hepsinin bir kombinasyon olduğunu gördüm.
O kadar geniş ki öğrenene kadar epey zaman geçecek gibi.
Teşekkürler :)

Stalker

Yeni Üye
Adı
volkan
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhaba, bende 2 haftadır bu olayın içindeyim :) ve dediğin gibi olay kamış ip misina meselesi değil, mesele kendini geliştirme meselesi. Çok keyifli bir hobi. Aşağıdaki blog başlangıç için çok iyi geldi bana. Rastgele.

Blog

serdarks

Yeni Üye
Adı
serrdar kırbaş
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Denizliden herkese selamlar.
Toplam 5 i geçmeyen bir balık tutma maceram olmuştu. Denizliden güvercinliğe ordan tekne ile balık havuzlarının kenarlarına gidiyoruz. Son 2 seferdir neredeyse hiç balık tutamadık. Youtube da bolca izleme sonrası gittiğimde dahi tutamamıştım :) ryobi virus 4000 lik makine aldım. ip misina önünde 2 metre civarı floracarbon misina var görünmez olması için dediler. Kamış 1,65 mt üstünde lrf yazan 8-16 gr atmalı bir kamış verdi satan abi ama kamış hakkında detaylı bilgim yok.
Geçen hafta marmaris çubucak da çay kenarı deniz kenarında aynı makine ile denemeler yaptım ama sonuç yine 0 :)
Bakalım bu forumda okuyacaklarımız ile kendimizi ne kadar geliştirebiliriz.
Herkese iyi günler dilerim.
sadece kamış makina ve sahte almakla iş bitmiyor.gittiğin yerin balık yapıp yapmadığı ne tür balığın ne zaman alındığı hava durumu,hangi sahtenin ne zaman kullanıldığına kadar yakın çevrende tutan varsa bilgi alırsan işin daha kolaylaşır.gerisi şansa kalıyor.rastgele.hemşerim