Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Derede Balık Tutmak?

hsnemr64

Yeni Üye
Adı
Hasan Emre Kardeş
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ben görüntülere göre yorum yaptım ama dediğin gibi yerler de varsa kullanılabilir tabii.
Ufak göl gibi yerlerde de varmış derede ,orada yemli atabilir Şeref abi , genel bir takımla başlaması öğrenmesi açısından daha iyi olur bence , göl kamışı da alırsa iyi olur derede güzel iş yapıyor.
Bugün ilk defa bir balık yakaladım derede fotoğrafını bırakıyorum fakat sonra oltayı toplarken ucu kırıldı, ucundaki en ufak olan çubuk kırıldı geri kalanı içine düştü ucundaki da misina altındaki delikten geçtiği için duruyor ne yapmam lazım tamiri olur mu vb bilgi verir misiniz?

Ekli dosyalar

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler , şiraz balığına benziyor , en uçtaki parça kırıldıysa genelde tamir oluyor ,balılkçıların bazılarında yedek parçalar oluyor.

Son düzenleme:

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Bugün ilk defa bir balık yakaladım derede fotoğrafını bırakıyorum fakat sonra oltayı toplarken ucu kırıldı, ucundaki en ufak olan çubuk kırıldı geri kalanı içine düştü ucundaki da misina altındaki delikten geçtiği için duruyor ne yapmam lazım tamiri olur mu vb bilgi verir misiniz?
Kamışın ucu kolayca değiştirilebiliyor.
Aldığın yere götür, 10 dk içinde halleder.