Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

DERİN SU BALIK AVI

Ares Mania

Üye
Adı
Cem T
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlar, İzmir'de ikamet eden 3 kişilik bir balık av ekibimiz var. Bugüne kadar hep balık tur tekneleri ile Çeşme, Ildır, Kuşadası, Foça ve Didim kazıklı'dan balık avlarına çıktık. Bu saatten sonra bir de derin su avı yapmak istiyoruz. Kendimize ait bir teknemiz yok. Araç sorunumuz yok. Bize tavsiye edebileceğiniz bir tekne var mı ? Herkese şimdiden teşekkürler....

Önder Kanığ

Moderatör
Yönetici
Adı
Önder
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sevgili Ares;
Sizin bölgeniz'de,derin su avcılığın da on numara olan,Çakabey Teknesi İbrahim Kaptan ile avlanmanızı öneririm.
Telefon ve Facebook bilgileri aşağıdadır.

Telefon numarası:0534 650 63 63
Vérification de sécurité nécessaire

Son düzenleme:

Ares Mania

Üye
Adı
Cem T
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Ares Mania

Üye
Adı
Cem T
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sevgili Ares;

Sizin bölgeniz'de,derin su avcılığın da on numara olan,Çakabey Teknesi İbrahim Kaptan ile avlanmanızı öneririm.
Telefon ve Facebook bilgileri aşağıdadır.

Telefon numarası:0534 650 63 63
Vérification de sécurité nécessaire
Siz daha önce çakabey ile balıkavına çıktınızmı ? Facebook sayfasına baktım fakat yeterli foto veya video yok. Sayfasından yeteri kadar tatmin olmadım açıkcası :)

Önder Kanığ

Moderatör
Yönetici
Adı
Önder
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Siz daha önce çakabey ile balıkavına çıktınızmı ? Facebook sayfasına baktım fakat yeterli foto veya video yok. Sayfasından yeteri kadar tatmin olmadım açıkcası :)
Sevgili Ares;
Ben o tekneyle balık avına çıkmadım,Fakat sizin bulunduğunuz bölgelerin en iyi derin su avcılığı yapılan teknesi olduğunu biliyorum.
Yıllardır facebook dan takip ettim,yeterli foto göremedim diyorsun,şimdi tereddüte düştüm:( eminmisin sadece 2015 yılında bile farklı tarihlerde yapılan avlarıyla ilgili onlarca fotoğraf var,geçmiş yıllara bakarsan çok fazla fotoğraf paylaşım ve yorum göreceksin.

Beni bu fotoğralar ve paylaşımlar tatmin ediyor,ama karar senin. :)

Son düzenleme:

Ares Mania

Üye
Adı
Cem T
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sevgili Ares;
Ben o tekneyle balık avına çıkmadım,Fakat sizin bulunduğunuz bölgelerin en iyi derin su avcılığı yapılan teknesi olduğunu biliyorum.
Yıllardır facebbok dan takip ettim,yeterli foto göremedim diyorsun,şimdi tereddüte düştüm:( eminmisin sadece 2015 yılında bile farklı tarihlerde yapılan avlarıyla ilgili onlarca fotoğraf var,geçmiş yıllara bakarsan çok fazla fotoğraf paylaşımve yorum göreceksin.

Beni bu fotoğralar ve paylaşımlar tatmin ediyor,ama karar senin. :)
Belki bende ekli olmadığı için resimler görünmüyordur. şimdilik sadece teknesinin fotoları ve 1 tane av fotosu var.

Önder Kanığ

Moderatör
Yönetici
Adı
Önder
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Belki bende ekli olmadığı için resimler görünmüyordur. şimdilik sadece teknesinin fotoları ve 1 tane av fotosu var.
Tamam şimdi oldu,eklediğinde doğru adres verdiğimi daha iyi anlayacaksın.:)