Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Devlet Destekli Araç Kredileri

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Merhaba Arkadaşlar;

1 Ekimden itibaren devlet destekli kredi ile araç almak isteyenlere kolaylıklar sunuldu. Zamanımız az olduğu için tam detay araştıramadım. Belki benim gibi tam bilgi sahibi olamayan arkadaşlarımız için arabalar ile ilgili daha detaylı araştırma yapan arkadaşlar var ise faydalanmak isteriz. Hangi markalar avantajlı? Hangi bankalar daha avantajlı? gibi fikirleriniz yazarlar ise sevinirim.

Almaya değer mi?

GURKANKALKAVAN

Aktif Üye
Adı
GÜRKAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Can Otomotiv Subaru Citroen Peugeot Filo satış müdürü olarak konuyu takipteyim. detaylar açıklandıkça (daha doğrusu işin dümenmi yoksa gerçekten milletin yararınamı olduğunu bi anlayalım) bilgilendiririm sizi.

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Can Otomotiv Subaru Citroen Peugeot Filo satış müdürü olarak konuyu takipteyim. detaylar açıklandıkça (daha doğrusu işin dümenmi yoksa gerçekten milletin yararınamı olduğunu bi anlayalım) bilgilendiririm sizi.
Tamam bekliyorum :) %0.49 faiz çok cazip çünkü.

Spin on the beach

Daimi Üye
Adı
Cihan BALCI
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ağustos, eylül ve ekim araç liste fiyatlarını karşılaştırmanız doğru olur. Devlet teşviği çıktıktan sonra fiyatlarda artma var ise bir bit yeniği aramak lazım.

Aşağıdaki linki de bir inceleyin.
1 ekim 2019 taşıt kredisi indirimi

Mektupla

Daimi Üye
Ağustos, eylül ve ekim araç liste fiyatlarını karşılaştırmanız doğru olur. Devlet teşviği çıktıktan sonra fiyatlarda artma var ise bir bit yeniği aramak lazım.

Aşağıdaki linki de bir inceleyin.
1 ekim 2019 taşıt kredisi indirimi
:harika:

Otomobil fiyatları müthiş artmış. Sıfır faizle kredi verilse bile nafile.
MESELA
1.6 MPI 6 İleri Otomatik Elite Plus (Benzinli) 170.400 TL den 163.400 TL TL ye indirmişler. Fiyat pahalı ötesi.
Dizel olan modelinin fiyatını bile listeye dahil edememişler. Daha da pahalı olacaktır.
Hyundai Araç Fiyat Listesi, Hyundai Araba Fiyatları | Hyundai Türkiye

ColorTR

Aktif Üye
Adı
Mert
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Araç fiyatları fahiş. Çoğu aracın eski modelleri ellerinde kaldığı için yenilerini zor getiriyorlar ya da getirmiyorlar. Satışlar çok kötü olduğu için sürekli kampanyalar ile ayakta kalmaya çalışıyorlar ama ülkemizdeki kabul edilmeyen KRİZ ile fiyatların daha çok düşmesi kaçınılmaz. Eğer çok aciliyeti yoksa ev yada araba almak için 1 yıl daha beklemek çok daha akıllı bir seçenek olacağının kanaatindeyim.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Stoklar şişik.
Stoklar eriyecek vergi gelecek
Yeni araçlar da yakıt alacak haliyle, oradan da vergi gelecek.
Bir nevi kazan-kazan :D

trakonya79

Daimi Üye
Adı
Özkan Yazıcı
Selamlar bende tam araç alma arefesinde idim Konu Tam isabet oldu .

blackace

Daimi Üye
Adı
Oğuz

*GeniuS

Daimi Üye
Adı
Hasan Basri
Kan Grubu
O Rh Pozitif
bence kampanyanın amacı araç satışından çok yatırımcı çekme türkiye yi sıralamalarda ön plana çıkartma çabası gibi düşünüyorum velhasıl volkswagen denizlide üretim için fabrika açacak onlarca mühendis vb.. personel alacak bu ufak bir tahmin ve örnek faiz indirimi sadece bu ülkede üretilen araçlar için geçerli olduğundan bu ülkede üretim yapıp daha fazla araç satmak isteyecek dev firmalar hem çalışan personel hemde piyasa akışında istemese bile bize destek olacaklar... Vel hasıl o paraya ev al ver kiraya 5 yılda zaten kirası sana peşin parayla araç alıyor :) evde bonus kalıyor yanına