Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

DİKKAT *DOLANDIRICI* !

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Sitemiz ikinci el bölümünden alıntı yapılarak sahibinden.com da satış yapan muhtemel bir dolandırıcı sözkonusudur. SHIMANO TWINPOWER C 3000 ve DIALUNA spin kamış sattığını iddaa eden Melih TOSUN adlı şahsiyetsiz şahsa itibar edilmemesi konusunda tüm üyeleri uyarmak isterim.
Adı geçen siteye şikeyette bulunulmuş ve ilan kaldırtılmış olmasına rağmen tekrar yeni bir ilanla satış açılmıştır. Siteye üyelikleri bulunan arkadaşlar şikeyetçi olur ve şahsın ilanının süresiz kaldırılması konusunda yardımcı olurlarsa sevinirim.

p.saez

Üye
Adı
Ömer Yavuz Sert
Kan Grubu
O Rh Negatif
İlan sahibi aynı kişi olmasın Akif Bey, böyle bir ihtimal de söz konusu.

Pendeza

Üye
Adı
Emrah Haberdar
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
sahibinden.com gibi sitelerde alış veriş yaparken genelde elden teslimat ve elden para verilmesini tavsiye ediyorum. Bunun dışında olan alışverişlerde tamamen şans işi

karacicek

Daimi Üye
Adı
Fatih Karaçiçek
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Değerli arkadaşlar ,
Ben bu adamı her gün takip ediyorum.
Ben sürekli takip edip ,şikayet ediyorum. Sağ olsunlar , forum dan da arkadaşlar şikayet ederek , ilanın kapatılmasına yardımcı oluyorlar.

Ahlaksız herif , utanmadan arlanmadan , sürekli yeni ilan açıp duruyor.
Aşağıdaki ilanı da yeni açmış. Ben 2 ad. şikayet mesajı gönderdim.

Aşağıdaki ilan da dolandırıcı ya aittir.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...orlari-shimano-twinpower-3000-403107365/detay

KARAHANLI07

Aktif Üye
Adı
Metin Özgür Doğan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Değerli arkadaşlar ,
Ben bu adamı her gün takip ediyorum.
Ben sürekli takip edip ,şikayet ediyorum. Sağ olsunlar , forum dan da arkadaşlar şikayet ederek , ilanın kapatılmasına yardımcı oluyorlar.

Ahlaksız herif , utanmadan arlanmadan , sürekli yeni ilan açıp duruyor.
Aşağıdaki ilanı da yeni açmış. Ben 2 ad. şikayet mesajı gönderdim.

Aşağıdaki ilan da dolandırıcı ya aittir.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...orlari-shimano-twinpower-3000-403107365/detay
şikayet ettim :)

karacicek

Daimi Üye
Adı
Fatih Karaçiçek
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Sitemiz ikinci el bölümünden alıntı yapılarak sahibinden.com da satış yapan muhtemel bir dolandırıcı sözkonusudur. SHIMANO TWINPOWER C 3000 ve DIALUNA spin kamış sattığını iddaa eden Melih TOSUN adlı şahsiyetsiz şahsa itibar edilmemesi konusunda tüm üyeleri uyarmak isterim.
Adı geçen siteye şikeyette bulunulmuş ve ilan kaldırtılmış olmasına rağmen tekrar yeni bir ilanla satış açılmıştır. Siteye üyelikleri bulunan arkadaşlar şikeyetçi olur ve şahsın ilanının süresiz kaldırılması konusunda yardımcı olurlarsa sevinirim.
En son açtığı ilan da kapatılmış.
Şu an açık ilan gözükmüyor , fakat yine de ara sıra takip etmekte fayda var.
Yazık günah..... Az buz bir para da değil.

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
en güvenilir 2.el olta malzemeleri bizim forumumuzda
gözüm kapalı alışveriş yaparım , moderatörlerimiz sağolsunlar çok sıkı takip ediyorlar

Sahibinden com dan alışveriş yaparken muhakkak telefon numarasını alın ve konusun
ben birkeresinde akvaryum hava motoru aldım cihaz geldi arızalı adamı arayıp konusayım dedım bı baktım ılanda telefon yok :)

şu ana kadar ilk defa boyle bişey yaşadım ama aldığınız ürün değerli bir ürün ise çok dikkat etmek lazım