Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dikkat edelim arkadaşlar

Crafter

Üye
Adı
Kaan
Kan Grubu
A Rh Negatif
Sahillerde kıyılarda kullandığımız işi biten artık iğne misina vs takımlarımızı sağa sola atmayalım arkadaşlar farkında olmadan çeşitli canlılar bu iğnelere misinalara dolanıyor yazık günah.

Ekli dosyalar

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Balık tutulan mekanlar maalesef bu tarz tehlikeli atıklarla dolu..
Bankta yem kesip leş gibi bırakanlardan işi biten takımları düzgünce çöpe atmalarını beklemek fazla hayalcilik olur.

Crafter

Üye
Adı
Kaan
Kan Grubu
A Rh Negatif
Balık tutulan mekanlar maalesef bu tarz tehlikeli atıklarla dolu..
Bankta yem kesip leş gibi bırakanlardan işi biten takımları düzgünce çöpe atmalarını beklemek fazla hayalcilik olur.
Doğru söylüyosun abi belki vicdan yaparlar diye konusunu açtım bilinçli hareket etmek lazım

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yyildirayy

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Birde balık tutmayı bira içerken eğlencelik olarak görenler var.
O şişeleri kırıp atanlar mı arasınız, sağa sola fırlatanlar mı arasınız. Ne ararsanız mevcut.
Yazın terlikle gezerken kırılıp atılmış şarap şişesi ayağımı kesmişti.

Engin79

Daimi Üye
Adı
Engin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Çok yazık..
Malesef bazı insan görünümlü organizmalar bu dünyaya sırf zarar vermek için gelmişler..

OguzhanHacibaloglu

Aktif Üye
Adı
Oğuzhan HACIBALOĞLU
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Gecen sene bu aylarda suadiye sahilde agizina buyuk bi igne batmış yavru kedi bulmuştum kedi belliki uzun suredir yemek yiyememis ve oldukça zayıflamıştı saniyorum ki lufer takimindan kalan bi igneydi ve kedinin yanağı iltihaplanip sismisti, 153 u arayarak konuyu anlattim ve bulunduğum konuma gorevli arkadaslar 20 dk icinde gelip kediyi tedavi edilmek uzere alip goturduler ve kedinin tedavi surecinde beni surekli arayarak bilgi verdiler. Kediyi aldiklari yere geri birakirken de ayni sekilde bana bilgi verdiler.
Eger sizde boyle bir durumla karsilasirsaniz tepkisiz kalmayarak 153 u arayiniz kesinlikle yardimci oluyorlar.

OguzhanHacibaloglu

Aktif Üye
Adı
Oğuzhan HACIBALOĞLU
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu sebepten dolayı spin avi yapiyorum :) Zaten normalde de balıgi alir almaz canini acitmadan iğneden kurtarmaya bakıyoruz canli hayvani yem olarak kullanmak ne kadar avci olsa da etik bulmuyorum cok.