Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dörtyol'dan // levreğe niyet torpidoya kısmet :)

ilkerco

Yeni Üye
Adı
İlker COŞGUN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
İş çıkışı her zaman gittiğim gibi büyük bir aşk ve heyecanla gittim. (Dörtyol Balıkçı Barınağı) 3 farklı sahte ile su üstü çalıştım bi süre uzak mesafede oynaklar var sahtelere aksiyon yok. Tam hava kararırken geldi bu yakışıklı. Yarına afiyet olacak inşallah. Herkese bol avlar. :harika::harika:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Engin79

Daimi Üye
Adı
Engin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Sanırım orkinos yavrusu. :(

Karacula

Aktif Üye
yazılı.jpg

ilkerco

Yeni Üye
Adı
İlker COŞGUN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Demek ki neymiş, öğrenecek çok şeyimiz varmış. Her birinizden teker teker özür diliyorum. Böyle bir hataya düştüğüm için kendimden utanıyorum. Emin olun ben 8 sene boyunca bu işin kavgasını verdim. Bunu yapan herkesin her zaman karşısında durdum. Gecemi gündüzüme kattım bu işle mücadele için. Şimdi ben böyle bir hata yapmak gafletinde bulundum.

Tekrar özür diliyorum tüm forumdan. Bundan sonra çok daha dikkatli olacağıma söz veriyorum. :uzgnm::uzgnm:

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
Demek ki neymiş, öğrenecek çok şeyimiz varmış. Her birinizden teker teker özür diliyorum. Böyle bir hataya düştüğüm için kendimden utanıyorum. Emin olun ben 8 sene boyunca bu işin kavgasını verdim. Bunu yapan herkesin her zaman karşısında durdum. Gecemi gündüzüme kattım bu işle mücadele için. Şimdi ben böyle bir hata yapmak gafletinde bulundum.

Tekrar özür diliyorum tüm forumdan. Bundan sonra çok daha dikkatli olacağıma söz veriyorum. :uzgnm::uzgnm:
Aramıza hoş geldiniz.

Hasan genc

Daimi Üye
Adı
Hasan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Öncelikle geçmiş olsun diyelim insanız hepimiz hata yaparız . Kendi adıma yazılı orkinos a üzüldüm , sizin üzüldüğünüzde her acıdan belli . Hoşgeldiniz der keyifli forumlar dilerim .

Engin79

Daimi Üye
Adı
Engin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Olaya biraz da iyi tarafından bakmak gerek. Bir orkinos gitti ama bir balıkçı daha bilinçlendi.
Avınızı burada paylaşmanızda da bir hayır varmış demek ki.
Hoşgeldiniz. :)

Adı
hamza
İlker bey bende dortyolda avlaniyorum maşallah guzel.balik almissiniz spinle mi aldiniz bu baligi ?

Fisher81

Aktif Üye
Adı
Mustafa
Kan Grubu
O Rh Pozitif
İlker bey bende dortyolda avlaniyorum maşallah guzel.balik almissiniz spinle mi aldiniz bu baligi ?
Yukarıdaki mesajlardan da göründüğü üzere, canlı olsa çok güzel bir balık ama alıkonulmuş haliyle "maşallah güzel balık" denilebilecek bir balık değil maalesef :( Konu sahibi arkadaş da zaten paylaşım vesilesiyle hatasını görmüş.

Bu palamut balığı ile sıkça karıştırılan yazılı orkinos balığı ve güzel diyebilmek için, en azından alıkoymak için en az 45cm olmalı.