Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

DÜNYANIN EN İYİ SUNİ YEMİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

okan

Yeni Üye
Adı
okan karadeniz
arkadaşlar bu en iyi suni yem hatta dünyada en iyi yem bu diyebilirim...
-bu yem gerçek bir balığın hareketini
-yaralı ir balığı ve daha birçok şeyi taklit edebiliyor..

işte videosu fiyatın yanında video var.. buyrun karar sizin;

http://www.banjominnow.gen.tr/

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
Sevgili okan,
yaşın daha çok ufak.Hayat tecrübesi denen olgu daha henüz başlama aşamasında sende.
Birkaç reklam sloganı yada birkaç kişinin sözne kanıp, kendininde emin olmadığın bir olgu hakkında iddialı söz söylemek , insanı komik duruma düşürebilir.
Bu suni yemin dünyanın en iyisi olduğunu nereden çıkarttın. Denedin mi,diğerleri ile eş şartlarda test mi yaptın? yoksa bilimsel verilere dayanan bir kaynaktan mı öğrendin?

okan

Yeni Üye
Adı
okan karadeniz
birol abi ben bunu bizzat aldım denedim gecede denedim. ve karşılaştırmada yaptım.ve zaten bilimsel verilerede dayanıyo

BAYBORA

Daimi Üye
Adı
Murat
Bence sen Birol ağabeyini dinle.
Dünyanın en iyi sahtesi daha yapılmadı...

soner Yılmaz

Aktif Üye
Adı
Soner Yılmaz
Adı üstünde

''Dünyanın En iyi Kandıcısı''

ArateuS

Daimi Üye
Adı
Tamer Bulut
Kan Grubu
A Rh Negatif
Okan :) para tuzağı bunlar diğer hemen hemen hepsi gibi :)

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Okan kardeşim, takıl... takma kafana, eğer senin için dünyanın en iyi sahtesi bu ise budur zaten. Oyna gitsin. Balık tutabilirsen eyvallah tutamassan eğer doğa ile iç içesin ve daha büyük bir av yok zaten onu da yakalamış oluyorsun.
:)

Rapalacı

Daimi Üye
Adı
FURKAN ®
Kan Grubu
B Rh Pozitif
bu alet ile hiç unutmam arnavutköyde rapala atarken bir adamda bunun fosforlusu vardı adam 5 atışta bir balık alıyordu balıklarda kelle lüfer kofanalı 8 tane balık aldı ben yozuriler ile 2 tane zar zor yapıştırmıştım.. Hiç bir şey olmaz değildir bilmeden yorum yapmayalım lütfen.

Beyefendi

Daimi Üye
Adı
ALİBABA TROFER
Okan kardeşim, takıl... takma kafana, eğer senin için dünyanın en iyi sahtesi bu ise budur zaten. Oyna gitsin. Balık tutabilirsen eyvallah tutamassan eğer doğa ile iç içesin ve daha büyük bir av yok zaten onu da yakalamış oluyorsun.
:)

aynen katılıyorum,

eğer senin için iyi bir yem ise ve dostane duygularla paylaşmak istemişsin dünyanın en iyi yemidir senin için,

Okancım bak orada 110 parça diyorya herkes ondan şikayetçiydi zanneder çok düşük miktarda silikon varmış içinde yani o paraya bence harika silikon sahteler edinebilirsin okan.Bence önce avlamayı düşündüğün balıkların listesini yap ve bu konuda başarılı olmuş sahtelere yönel

mesela turnada kırmızı beyaz -veya sarı silikonlar
levrekte simli şeffaf silikonlar
lüfer ve familyasında bir çok renk gider ama silikonla lüfer olmaz olurda olmaz çünkü lüfer yakaladığında o silikondan hayır gelmez ha her lüfere b,r silikon feda olsun dersen o tamam :)

bence kesinlikle malzeme almadan önce araştırma yap,mesela kayabalığıkaya nikli arkadaşıma istediğini sorabilirsin diğer abilerinede

okan

Yeni Üye
Adı
okan karadeniz
bu alet ile hiç unutmam arnavutköyde rapala atarken bir adamda bunun fosforlusu vardı adam 5 atışta bir balık alıyordu balıklarda kelle lüfer kofanalı 8 tane balık aldı ben yozuriler ile 2 tane zar zor yapıştırmıştım.. Hiç bir şey olmaz değildir bilmeden yorum yapmayalım lütfen.
bencede katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...