Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

EBAY SAHTELERİM

savastulu

Yeni Üye
Adı
savas
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bu yaz spin balıkçılığına başlayacak bir amatör olarak ilk aşamada biraz da karambole aşağıdaki sahteleri edindim. Kullanımda yol göstermesi açısından değerli yorumlarınızı bekliyorum
DUO MOAB 120F 120 cm 13 gr due.jpg
Megabass CUTTER 125. 12 mm 18 grmegabass1.jpg
SEA MASTER S.M. MINNOW 105 cmsea master.png
DAIWA Shore Line Shiner SL14 F-G 145 mm 19.5 gr Daiwa shore line  shiner.png
Megabass CUTTER 115 cm 18. 5 gr megabass2.png
LUCKY CRAFT G-SPLASH 80 cm 12 gr lucky  craft  g splash.png
DAIWA Shore Line Shiner R40 93 mm shore line shiner 2.png

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Hepside birbirinden güzel sahteler. İş yapacaklarından emin olabilirsiniz. Bol trofeli avlar dilerim...

karacicek

Daimi Üye
Adı
Fatih Karaçiçek
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hayırlı olsun ....?
Megabass CUTTER 125. 12 mm 18 g çok beğendiğim bir renk.

Trofeli bol avlar dilerim.

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Hayırlı olsun güzel avlarda kullanmanız dileği ile...

savastulu

Yeni Üye
Adı
savas
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. İstanbul da surf casting yada yemli beklemeli tarzı avlanıp bu işten artık tat alamayan (Malum bir sürü sebep ) biri olarak inşallah karadeniz ve çanakkale taraflarında av yapmak sanırım mecburiyet oldu. Tanışmak ve beraber av yapmak nasip olur inşallah.

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Spine yeni başladığım zamanlarda bir çok ima ve rapala marka sahteme arkasından el sallayan birisi olarak çantanızdan bir kaç tane de uçuz sahte balık da bulundurmanızı öneririm :) Umarın resimdeki hiç bir sahtenize benim gibi el sallamazsınız :)

savastulu

Yeni Üye
Adı
savas
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Evet bir kaç tane kendo almak lazım.

Ce NK

Aktif Üye
Adı
Ce NK
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bence silikonda edinin . Hiçbir sahtenin iş yapmadığı yerde silikon iş yapar ucuzda kopsada üzülmezsiniz.Hatta bilmediğiniz bir avlakta ilkönce silikon atıp merayı tanıyabilme şansınızda olur .Nasibiniz bol olsun

savastulu

Yeni Üye
Adı
savas
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bence silikonda edinin . Hiçbir sahtenin iş yapmadığı yerde silikon iş yapar ucuzda kopsada üzülmezsiniz.Hatta bilmediğiniz bir avlakta ilkönce silikon atıp merayı tanıyabilme şansınızda olur .Nasibiniz bol olsun
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. 2 paket ragot roglou alacagım kısmetse 8.5 ve 10 cm üzeri. Ayrica sipirolino şamandıra da alacağım. Aslında önce fiish black minnow düşünmüştüm sonra roglou da karar kıldım. Elimde 3 adet de kendi yaptıgım cam sahte var bulunca paylaşırım resimlerini.

Ce NK

Aktif Üye
Adı
Ce NK
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. 2 paket ragot roglou alacagım kısmetse 8.5 ve 10 cm üzeri. Ayrica sipirolino şamandıra da alacağım. Aslında önce fiish black minnow düşünmüştüm sonra roglou da karar kıldım. Elimde 3 adet de kendi yaptıgım cam sahte var bulunca paylaşırım resimlerini.
Fish kullandım çabuk dağılıyor parçalanıyor 10.5 ve 12.5 raglou (beyaz ve simli) candır .