Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

el yapması sahtelerim.

labrax

Aktif Üye
Adı
c.cömert
merhabalar.

bir süredir takip ettiğim ve nihayet ilk bir kaç mesajımı attığım forumunuza bir nebze katkım olabilsin diye son bir iki ay içinde yaptığım sahte balık çalışmamı paylaşmak istiyorum. temel teknikler hakkında Özcan abi yeterli bilgiyi vermektedir, bu nedenle yapılış aşamalarını es geçiyorum.

keyifle ve sayğıyla...!

bu kandırıcı hareketli ağırlık merkezi ile yapıldı. atış sırasında kuyruk kısmında toplanan agırlık çekiş sırasında kafa bölgesinde kuyruğa aksiyon yaptırıyor.

tamamen el işçiliği.

MUSA

Aktif Üye
Adı
Musa Karaoğlan
Elinize sağlık,özellikle boyaları mükemmel olmuş.
Bir zamanlar bende uğraşıyordum ama artık yapmıyorum.

diverozcan

Aktif Üye
Adı
özcan ercivan
Ellerine sağlık dostum. Güzel eserlerini bizlerle paylaşmaya devam etmelisin diyorum. Görüşmek üzere, sağlıcakla kal.

ozi

Daimi Üye
Adı
Ozan Dağlı
Tebrikler. Güzel olmuşlar. Umarım avlarıda iyi olur. Rasgele.

whitefoxss

Aktif Üye
Adı
T.KIRTMAN
Yapım aşaması ile ilgili daha detaylı anlatım olsa,yapan arkadaşlar için daha iyi bir bilgilendirme olurdu.Ellerinize sağlık.,güzel işçilik gerçektende.

labrax

Aktif Üye
Adı
c.cömert
Elinize sağlık,özellikle boyaları mükemmel olmuş.
Bir zamanlar bende uğraşıyordum ama artık yapmıyorum.

katılımınız için teşekkür ederim. beğenmenize çok sevindim. umarım sizin çalışmalarınızı da seyretme şantım olur. saygıyla...

labrax

Aktif Üye
Adı
c.cömert
Ellerine sağlık dostum. Güzel eserlerini bizlerle paylaşmaya devam etmelisin diyorum. Görüşmek üzere, sağlıcakla kal.
biliyorsun abi, bugünlerde aklımız başka yerlerde. umarım yeni sahteleri de paylaşırız.

labrax

Aktif Üye
Adı
c.cömert
Tebrikler. Güzel olmuşlar. Umarım avlarıda iyi olur. Rasgele.

teşekkür ederim. bu sadece bir hobi. boş zamanlarımızı kendimizce doğru değerlendirmeye çalışıyorum. 10 sahte çalışır biri ile av yapabilirsiniz. zira benimde böyle oldu. bu sene 1.5 kğ lık bir levreği alıkoymak dışında pek bir varlık gösteremedi sahtelerim. saygıyla...