Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

En iyi hava tahmin sitesi veya programı?

tiras_o

Yeni Üye
Adı
özgür
Sizce ava gitmeden önce bakılabilecek en iyi hava tahmin sitesi veya programı nedir?

cazcıh

Üye
Adı
talip
Kan Grubu
A Rh Pozitif
windy, rüzgar durumu için bakıyorum. çok güzel. faydalı.

ErdenEren

Aktif Üye
Adı
Erden
Benim kullandığım site. Şu ana kadar hiç yanıltmadı.
İstanbul Maltepe ve Çanakkale Geyikli için birçok farklı uygulama gibi bu da çok kez kontradan gol atan uygulamalar listesinde yer almaktadır.
2012'den bu yana kendimce balık tutmaya çalışan birisi olarak özellikle yağmur konusunda bana güven verecek tek bir uygulama bulamadığımdan çoğu kez özellikle giysi taşıma hususunda komik hallere düşüyorum.

msa

Aktif Üye
Adı
Serdar Ahmet Şipal
windy ve poseidon a bakılabilir ama ter köşe yapmışlıkları da çoktur :(

Aragonit

Yeni Üye
Adı
Barış
İstanbul Maltepe ve Çanakkale Geyikli için birçok farklı uygulama gibi bu da çok kez kontradan gol atan uygulamalar listesinde yer almaktadır.
2012'den bu yana kendimce balık tutmaya çalışan birisi olarak özellikle yağmur konusunda bana güven verecek tek bir uygulama bulamadığımdan çoğu kez özellikle giysi taşıma hususunda komik hallere düşüyorum.
Merhaba yazları geyiklide oluyormusunuz?
Balık tutma konusunda sizin tecrübelerinizden faydalanmak isterim ben yeni başladım bilgim yok pek bu konularda.

ErdenEren

Aktif Üye
Adı
Erden
Merhaba yazları geyiklide oluyormusunuz?
Balık tutma konusunda sizin tecrübelerinizden faydalanmak isterim ben yeni başladım bilgim yok pek bu konularda.
Evet. Sektör gereği 3,5 ay mecburi boşluğum olduğundan haftada 7 gün balıktayın o süreçte.
Ama Geyikli'de kupes balığı hariç kıyıdan randıman almak bir hayli zor. Peşinen söylemekte fayda var. :)
Konu başlığından sapmamak adına özelden yazın, detaylandırırız.