Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

En son aldiğiniz Sahte?

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bende orjinalliğinin bozulmasını istemiyorum ama sahteler çizilince de üzülüyorum.yeni aldığım diğer sahtelerin resmini de ekleyeyim :) bu havalarda iş yapar mı bilmiyorum ama geleceğe yatırım yapıyorum :)
Sen yarın bol bol SSR'ı dene Semih, bende jerk minnowu geçen hafta aldım bende gecenin tamamında onu deneyecem :) Bakalım hangisi iş yapacak :)

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Peki seabass mı daha iyi haryu mu sizce? Aksiyonları aynı gibi geliyor Baha eğer iş yapıyorsa daha fazla şans vermek lazım.
Mevsimine ve suyuna gore degisiyor diyorlar burda, sezon basinda nazli olan levrek daha kucuk sahtelere ragbet ediyormus, sezon sonuna dogru yaklastikca daha fazla yaglanmak icin herseye saldiriyor o zamanda daha uzun sahteler is yapiyor diyorlar.. denemek lazim aslinda ama benim gordugum seabass 145f bir tik daha fazla avci levrek icin.. lufer ailesini bilemiyorum..

Semih09

Daimi Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Sen yarın bol bol SSR'ı dene Semih, bende jerk minnowu geçen hafta aldım bende gecenin tamamında onu deneyecem :) Bakalım hangisi iş yapacak :)
İlk deneyeceğim o olacak bakalım :) birde ima pugachev aldım gerçi gece su üstü denenir mi bilmiyorum ama ikisine ağırlık vereceğim.

Semih09

Daimi Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Mevsimine ve suyuna gore degisiyor diyorlar burda, sezon basinda nazli olan levrek daha kucuk sahtelere ragbet ediyormus, sezon sonuna dogru yaklastikca daha fazla yaglanmak icin herseye saldiriyor o zamanda daha uzun sahteler is yapiyor diyorlar.. denemek lazim aslinda ama benim gordugum seabass 145f bir tik daha fazla avci levrek icin.. lufer ailesini bilemiyorum..
Hadi ya 145 mi diyorsun.izlediğim videolarda ispendekler boyları kadar sahtelere saldırıyorlar ama daha ufak sahteler mi denesem diye düşünmedim değil.hatta sitede 2.el maxrap satan bir arkadaş vardı uygun fiyata ama boyları 15 cm diye birde bilyalar sıkışma yapıyormuş maxraplarda sanırım o yüzden vazgeçmiştim almaktan.

OguzhanHacibaloglu

Aktif Üye
Adı
Oğuzhan HACIBALOĞLU
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bende hep kendo alıyorum, hem uygun fiyatlı hem aksiyonunu seviyorum ama videoları yorumları okuyunca işte almadan edemiyor insan.aslında balık merada aç aç geziyorsa her sahteye atlar gibime geliyor ama doğru mu yanlış mı bunu değerlendirecek tecrübem yok henüz.kendo demişken spinde tek skorum olan baraküdayı kendo seabass ile 3.atışta almıştım :)
Masallah yakışıklıyi almışsın:harika:

spinner07

Aktif Üye
Adı
mahmut
Yarın akşam ava gidip sabahlamayı düşünüyorum,denemeyi sabırsızlıkla bekliyorum sonra yorum eklerim.aslında bir sahteye bu kadar para vermek istemiyordum ama o kadar çok övüyorlar ki dayanamayıp aldım.zaten havalarda ısınmaya başladı bir yere takılır ya da koparsa denize girer alırım.
ne yaptınız hocam deneyebildiniz mi sahteleri :)

Semih09

Daimi Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
ne yaptınız hocam deneyebildiniz mi sahteleri :)
Denedim ama yeterince değil 20 30 atış yaptım. yüzüşü güzel zaten youtube’da videoları var yan vererek yüzüyor, kendolar gibi kıç sallamıyor aradaki en büyük fark bu sanırım, birde hızlı çekiş yapınca kendi kendine değişik birkaç aksiyon yaptığını gördüm ya da bana öyle geldi.dalgasız bir gün daha net gözlem yapmam gerekiyor:) atışlarda o kadar abartıldığı gibi bir fark göremedim.rüzgara karşı atışlarda bazen iyi gidiyor dümdüz, bazen takla atabiliyor.kendolardan biraz daha iyi gibi.benim atışlarda problemli gerçi ama beklediğim gibi değildi fazla para verince beklentiye giriyor insan.kendo, usami, savage gear, daiwa ve birkaç silikon ile deneme yaptım birşey çıkmadı.

Mektupla

Daimi Üye
Denedim ama yeterince değil 20 30 atış yaptım. yüzüşü güzel zaten youtube’da videoları var yan vererek yüzüyor, kendolar gibi kıç sallamıyor aradaki en büyük fark bu sanırım, birde hızlı çekiş yapınca kendi kendine değişik birkaç aksiyon yaptığını gördüm ya da bana öyle geldi.dalgasız bir gün daha net gözlem yapmam gerekiyor:) atışlarda o kadar abartıldığı gibi bir fark göremedim.rüzgara karşı atışlarda bazen iyi gidiyor dümdüz, bazen takla atabiliyor.kendolardan biraz daha iyi gibi.benim atışlarda problemli gerçi ama beklediğim gibi değildi fazla para verince beklentiye giriyor insan.kendo, usami, savage gear, daiwa ve birkaç silikon ile deneme yaptım birşey çıkmadı.
Rastgele...