Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

En son aldiğiniz Sahte?

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hazır tüy kendi yaptığım tüy ve silikon

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
şimdi anladım abi , değişik varyasyonlar yapacağız, umarım bizim bölgede iş yapar bunlar haftasonu deneyeceğim
çok teşekkür ederim abim

murattp

Daimi Üye
Adı
Murat Topgül
Kırmızı yeşil ve pembe hazır tüyler williamson Tuna balıklarını avlamak için hazır satılan tüyler ben orjinalini çıkarıp ( tek iğne idi) çiftli iğne taktım
Silikon veya tüy takmanın amacı düz sarım yapıldığında jigin sert plastik sahte gibi aksiyon almasını sağlamaktır
Jig kullanmanın amacı istediğin derinlikten çekmek ve hiç bir sahte veya kaşığın ulaşamadığı menzile ulaşmaktır. 50 cm suda da kaşık gibi çekersin 60 metrede de çekersin
Kaşık aksiyonunda En iyi aksiyonu semi long ve slim jigler almKtadır
Jigin bir çok avantajı vardır
Öncelikle istediğin derinliğe inersin,
Kaşık gibi de kullanabilirsin Jig gibi de,
Erimi muhteşemdir ve sert sahteden daha ucuzdur
Kesinlikle her türlü kandırıcıdan daha avcıdır fotoğraftaki balığın ağzındaki Jig slow jigdir.
Arkasına taktığım silikon ahtapot ile inchiku Jig halini almıştır.
Kısaca Jig ile balık tutmak hayal gücünüzle direk ilgilidir. Jig ile her zaman yenecek lezzete ve balık tutma doygunluğunu yaşatacak balıklardan tutarsınız

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Kırmızı yeşil ve pembe hazır tüyler williamson Tuna balıklarını avlamak için hazır satılan tüyler ben orjinalini çıkarıp ( tek iğne idi) çiftli iğne taktım
Silikon veya tüy takmanın amacı düz sarım yapıldığında jigin sert plastik sahte gibi aksiyon almasını sağlamaktır
Jig kullanmanın amacı istediğin derinlikten çekmek ve hiç bir sahte veya kaşığın ulaşamadığı menzile ulaşmaktır. 50 cm suda da kaşık gibi çekersin 60 metrede de çekersin
Kaşık aksiyonunda En iyi aksiyonu semi long ve slim jigler almKtadır
Jigin bir çok avantajı vardır
Öncelikle istediğin derinliğe inersin,
Kaşık gibi de kullanabilirsin Jig gibi de,
Erimi muhteşemdir ve sert sahteden daha ucuzdur
Kesinlikle her türlü kandırıcıdan daha avcıdır fotoğraftaki balığın ağzındaki Jig slow jigdir.
Arkasına taktığım silikon ahtapot ile inchiku Jig halini almıştır.
Kısaca Jig ile balık tutmak hayal gücünüzle direk ilgilidir. Jig ile her zaman yenecek lezzete ve balık tutma doygunluğunu yaşatacak balıklardan tutarsınız

abi jig aşkımı depreştiriyosun valla
bidaki av ağırlığı jiglere verecem
yarın bir iki montaj deneme yapayım fotolarla sorarım abi olmuşmu diye

MehmetÇağan

Daimi Üye
Adı
Mehmet Çağan ÖZCAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Little Jack Sayoris - Z
Sayoris + dan sonraki bu model hem renkleri hem de formundaki değişiklikle etkileyici olmuş. Bakalım lüferde ne yapacak, kasımda göreceğiz artık :)

IMG_7616.JPG

Poseidon Mehmet

Aktif Üye
Adı
Mehmet Can
Kan Grubu
O Rh Pozitif
FUJIN Tiny Popper Mini 4 cm 3 gr almayı düşünüyorum. Kullanan varsa fikir alabilir miyim ? Bunun için konu açmayayım, buradan sorayım diye düşündüm. LRF için başka popper tavsiye eden varsa sevinirim. Avlanacağım deniz berrak . Ufacık bulanıklık yok. Herkese iyi bayramlar tekrar.