Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

En son aldiğiniz Sahte?

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
1 adet karides koydum. Sizin akıntıda karides yaşıyorsa iş yapacağından eminim. Ben ilk avımda 1 tane yakaladım ve jübilemi yaptım :) LEmrek merası olan bir yerde sıkıntılı karekteri bozuk insanlarla var. Balığa kafa dinlemeye gittiğim yerde kafa bulandırmamak için gitmiyorum. BArakudaya devam :)
Karideside kendin mi yaptın abi? Karidesle levrekte alıyoruz lüferde alıyoruz ama lüferler kesiyo dişe denk gelirse. Resimdeki lüferi karidesle aldım, bu sene karides çırptırmak içinde kısa boylu kısa saplı düşük atarlı kamış aldım ama beni sıkıyo bi süre sonra çırptırmak karidesi, su üstü wtd yaparkende sıkılıyorum

Ekli dosyalar

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
@Abdullah SÜRÜCÜ abi silikonlar bugün geldiler bi kutu dolusu silikon yemi görünce bayram şekeri toplamış çocuk gibi sevindim döktüm hepsini kanepenin üzerine 😁 karideste çok güzel olmuş ellerine emeğine sağlık abi

Ekli dosyalar

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
@Abdullah SÜRÜCÜ abi silikonlar bugün geldiler bi kutu dolusu silikon yemi görünce bayram şekeri toplamış çocuk gibi sevindim döktüm hepsini kanepenin üzerine 😁 karideste çok güzel olmuş ellerine emeğine sağlık abi
Daha rengarenk cıkardı da sen 2 renk agırlıklı isteyince böyle oldu :)

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Daha rengarenk cıkardı da sen 2 renk agırlıklı isteyince böyle oldu :)
Abi en çok beyaz iş yapıyor bulanıktada pembe iş yapıyor, elimde çok çeşit çok renk silikon var ama en çok beyaz renk kullanıyorum balıkları beyazla alıyorum, kahverengi demiştin ama belki
bira şişesi camı gibi şeffaf parlak kahverengi olsa içi simli iş yapar diye düşünüyorum bide şeffaf parlak mor içi simli yine

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Abi en çok beyaz iş yapıyor bulanıktada pembe iş yapıyor, elimde çok çeşit çok renk silikon var ama en çok beyaz renk kullanıyorum balıkları beyazla alıyorum, kahverengi demiştin ama belki
bira şişesi camı gibi şeffaf parlak kahverengi olsa içi simli iş yapar diye düşünüyorum bide şeffaf parlak mor içi simli yine
KAhverengiden kastım zaten oydu. UV turuncu ile siyahı karıstırınca cıkan bir renk. Duşük bir uv oluyor.

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Konuyu hortlatalim, ekonomi sahte fiyatlarini cok etkiledigi icin sanirim herkes elindekilerle yetiniyor :) arada cok sahte aldim ancak paylasmadim.. son kutusu acilmayanlardan bu ikisi var, ikisinden de cok umutluyum.. gece avlari icin aldim.. IMG_0544.jpeg

cancebeci

Aktif Üye
Adı
Can Cebeci
Kan Grubu
A Rh Pozitif

mohac

Daimi Üye
Adı
Aykut
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Konuyu hortlatalim, ekonomi sahte fiyatlarini cok etkiledigi icin sanirim herkes elindekilerle yetiniyor :) arada cok sahte aldim ancak paylasmadim.. son kutusu acilmayanlardan bu ikisi var, ikisinden de cok umutluyum.. gece avlari icin aldim.. Ekli dosyayı görüntüle 123683
O zaman bunlarda bende gelsin Kayhan hocam

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi