Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

En son aldiğiniz Sahte?

Semih09

Daimi Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Evet pahalı maalesef hocam. Ama benim aldığım osaka 10 gr modeli. Ryuji bildiğim kadarı ile sadece 5,5 gr var. Benim kamış spin kamışı olduğu için biraz da erimi düşündüm.
erimi düşürür ama zaten bu silikonlarla yakını tarıyorsun 15 20 metre atarsın en fazla. 3 gün önce legalis 1-12 kamış aldım sırf silikon ve 6 7 gram su üstü için. normalde 10-35 legalis kullanıyorum, mesafe olarak çok büyük farkları yok. bendekiler de 5.5 gram olan modelleri hep. levrek ustası var youtube'de sabah onlarla avdaydım, taşkın abi var deneyimli adam, 14-42 kamış ile yüzdürüyorum v8'leri takılma o kadar diyor. biz çok takıyoruz bende öyleyim açıkçası, balık varsa merada her şekilde alıyorsun zaten.

Semih09

Daimi Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
su üstüler beklediğimden kısa sürede geldi henüze denemedim ama pahalı sahtelere alternatif olur gibi.WhatsApp Görsel 2024-04-27 saat 21.39.15_3111c47e.jpg

kefalavcısı

Yeni Üye
Adı
Ramazan
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Valla bana da lazim, bulursaniz alirim :)
Siz nerde avlaniyorsunuz?
Muhakkak haber ederim, Suan Canakkaledeyim.genel olarak canakkale, biga saros, farklı bölgelere gidiyorum. İkinci memleket duzce. İş gereği bazen Düzce'de oluyorum. O zamanlarda duzce Zonguldak karasu taraflarına çıkıyorum.